Restart - FÓRA:

Goto down

Restart - FÓRA:

Příspěvek pro coen za Wed Nov 15, 2017 12:58 pm

Pojďme zkusit oživit koeficientovské fórum, hlaste se, pište, ptejte se, diskutujte.

coen

Poèet pøíspìvkù : 23

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Restart - FÓRA:

Příspěvek pro Dan za Thu Nov 16, 2017 12:34 pm

Skvělý nápad oživit fórum, na facebooku fakt nerad přispívám a fórum mi chybělo. Navíc bylo skvělé se podívat na diskuse do minulosti, kdy přispěvatelé jen teoreticky psali o tom, že bychom mohli být v první patnáctce. :-)
90 % mé spokojenosti tvoří to, zda nějaké fórum je, jen 10 %, jaké je, takže pro mě je zásadní, že nějaké fórum existuje a je mi skoro jedno, jak to fórum vypadá.
Příspěvky z minulého fóra jsou asi navždy ztraceny, že ano?

Naposledy upravil Dan dne Thu Nov 16, 2017 1:02 pm, celkově upraveno 2 krát

Dan

Poèet pøíspìvkù : 195

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Merop za Thu Nov 16, 2017 12:37 pm

Chtěl jsem poděkovat za jedinečnou a nejlepší stránku o fotbalových koeficientech.

Merop

Poèet pøíspìvkù : 6

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Dan za Thu Nov 16, 2017 12:40 pm

Za to také děkuji, díky tomu mě začala Liga mistrů i Evropská liga více zajímat, člověk vidí, že i 3 výhry Mladé Boleslavy mohou k něčemu být. ;-)

Dan

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Šotek za Mon Nov 20, 2017 7:49 pm

Také kvituji, na FB téměř nechodím. A myslím, že fórum na něm bylo slabší, než to původní. Tak se to snad tady rozjede Question Exclamation Question

Šotek

Poèet pøíspìvkù : 47

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro ocypuc za Tue Nov 21, 2017 11:48 pm

Škoda, že původní forum zaniklo a všecko se rozjíždí znovu. Nejen mě by potešilo přečíst si původní příspěvky, když jsme se v koeficientech motali kolem 20-tého místa a modlili se k 15-té příčce.

ocypuc

Poèet pøíspìvkù : 20

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Jiri_UK za Thu Nov 23, 2017 10:19 pm

Tady je zapotrebi podekovat za uzasne stranky.

Ja roky sleduju vyvoj koeficienty a coen.wz.cz je uz pro me ritual. Je dost mozne, ze se forum priradi taktez.

Jiri_UK

Poèet pøíspìvkù : 15

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Zdenda za Fri Nov 24, 2017 10:00 am

Miluju tyhle stránky, dík za ně! Vždy se netrpělivě těším na aktualizaci po zápasech. :-)

Zdenda

Poèet pøíspìvkù : 5

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Koren za Fri Nov 24, 2017 10:39 am

Statistiky a koeficienty me bavi a sledovani coena behem kazdeho kola evropskych poharu je uz takovou tradici. Diky za stranky a nyni i za obnovene forum!

Koren

Poèet pøíspìvkù : 3

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro OTASi za Fri Nov 24, 2017 1:27 pm

Znovuzavedení fóra je úžasná věc! Reviews & previews články na FB jsou taky výborný, ovšem diskuze tam nebude nikdy jako zde. Kvituji a děkuji! cheers

OTASi

Poèet pøíspìvkù : 7

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro SNL za Sat Nov 25, 2017 9:07 am

Super, že jste obnovil forum. Btw. co se stalo s tím původním?
SNL

Poèet pøíspìvkù : 292

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Klaster13 za Sun Nov 26, 2017 3:10 pm

Coene, naprosto perfektní, díky.

Klaster13

Poèet pøíspìvkù : 23

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro pohy za Sun Nov 26, 2017 9:20 pm

RESTART

Po letech opět na tomto fóru, povznášející pocit Surprised!!! Aniž bych to myslel jakkoliv kriticky, KONEČNĚ! Jak se ty časy mění, v čase prvního fóra jsme se potáceli až na 21. místě, suše nás tehdy poráželi a vyřazovali Dánové, Bělorusové, Kypřané a dokonce i Slováci. Snění o 15. místě bylo tehdy krásnou pohádkou, kterou nastartovala Vrbova Plzeň. Klubový fotbal za tu dobu pokročil, škoda jen, že si to většina těch, kteří fotbalu "perfektně" rozumí, neuvědomuje. Nic si nenalhávejme, máme několikanásobně horší podmínky nejen oproti Rakousku, Švýcarsku, Řecku, o Holandsku nemluvě, ale také ve srovnání s Dánskem, Polskem, Rumunskem či Skotskem - finanční, ale i divácké.

Díky proto za možnost si to tu opět rozebírat a bavit se českým fotbalem :-)...

pohy

Poèet pøíspìvkù : 11

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Dan za Mon Nov 27, 2017 4:08 am

pohy napsal:RESTART

Po letech opět na tomto fóru, povznášející pocit Surprised!!! Aniž bych to myslel jakkoliv kriticky, KONEČNĚ! Jak se ty časy mění, v čase prvního fóra jsme se potáceli až na 21. místě, suše nás tehdy poráželi a vyřazovali Dánové, Bělorusové, Kypřané a dokonce i Slováci. Snění o 15. místě bylo tehdy krásnou pohádkou, kterou nastartovala Vrbova Plzeň. Klubový fotbal za tu dobu pokročil, škoda jen, že si to většina těch, kteří fotbalu "perfektně" rozumí, neuvědomuje. Nic si nenalhávejme, máme několikanásobně horší podmínky nejen oproti Rakousku, Švýcarsku, Řecku, o Holandsku nemluvě, ale také ve srovnání s Dánskem, Polskem, Rumunskem či Skotskem - finanční, ale i divácké.

Pohy, pěkně napsané. :-) Nepamatuješ si alespoň nějaké články a poznámky, co se tenkrát psaly? Já to fórum tenkrát objevil pár týdnů před zrušením a nestihl téměř nic z minulosti přečíst.

Dan

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro SNL za Mon Nov 27, 2017 1:04 pm

Náš ligový fotbal je bezesporu nejlepší co se týká poměru výkon/cena...
Ale ani absolutně na tom nejsme vůbec špatně. Nadávat na kvalitu naší ligy (co se týká samotného fotbalu) není myslím na místě.
SNL

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro ocypuc za Mon Nov 27, 2017 4:50 pm

Dan napsal:
pohy napsal:RESTART

Pohy, pěkně napsané. :-) Nepamatuješ si alespoň nějaké články a poznámky, co se tenkrát psaly? Já to fórum tenkrát objevil pár týdnů před zrušením a nestihl téměř nic z minulosti přečíst.

Vzpomenul jsem si na jednu stránku, kde se dají najít již neexistující či uchované stránky. Zadejte na adrese web.archive.com stránky coen.wz.cz a vesele můžete vzpomínat, o čem sme tenkrát diskutovali Smile))) Chtěl jsem poslat přímo odkaz ale zatím to není možné.

ocypuc

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Dan za Tue Aug 07, 2018 10:26 pm

Tak jsem si říkal, že se podívám více do minulosti, ať se ještě více raduji ze současnosti. Jaká je adresa stránky původního fóra? Když zadám stránky coen.wz.cz, tak se mohu podívat do minulosti skvělých stránek Coena.

Dan

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro ocypuc za Wed Aug 08, 2018 12:16 am

Dan napsal:Tak jsem si říkal, že se podívám více do minulosti, ať se ještě více raduji ze současnosti. Jaká je adresa stránky původního fóra? Když zadám stránky coen.wz.cz, tak se mohu podívat do minulosti skvělých stránek Coena.
Tady je odkaz, pak už můžeš vesele klikat dále Smile https://web.archive.org/web/20110209071424/http://www.coen.wz.cz:80/forum.htm
PS. skočil jsem na náhodné datum, můžeš si vybrat jiné roky, které tě zajímají

ocypuc

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Dan za Wed Aug 08, 2018 12:55 am

ocypuc napsal:
Dan napsal:Tak jsem si říkal, že se podívám více do minulosti, ať se ještě více raduji ze současnosti. Jaká je adresa stránky původního fóra? Když zadám stránky coen.wz.cz, tak se mohu podívat do minulosti skvělých stránek Coena.
Tady je odkaz, pak už můžeš vesele klikat dále Smile https://web.archive.org/web/20110209071424/http://www.coen.wz.cz:80/forum.htm
PS. skočil jsem na náhodné datum, můžeš si vybrat jiné roky, které tě zajímají

Olalá, díky, díky. :-)

Dan

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Dan za Wed Aug 08, 2018 8:39 am

Také vám to většinu článků nezobrazuje?

Dan

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro SNL za Sat Aug 11, 2018 6:19 pm

"Dan napsal:Tak jsem si říkal, že se podívám více do minulosti, ať se ještě více raduji ze současnosti."

Spousta lidí říká jaká je to kopaná ta liga - ale kdo si to trochu pamatuje, tak ta nakopávaná se hrála právě v době kdy jsme neměli ani na to 15. místo. Teď koukám na Příbram - Dukla a hraje se kombinační fotbal po zemi - takhle se v těch dobách nehrálo ani na špici. Takže ty pomluvy o nekvlitě ligy nejsou na místě
SNL

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: