Evropské poháry a koeficienty
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tipy na zisk bodů v tomto ročníku a konečné pořadí po tomto ročníku ČR.

+17
Merop
SNL
OTASi
Koren
havlitom
Zdenda
Jiri_UK
dobeczkowski
frafont
Ladislav
vomi
ocypuc
Vendolas
Šotek
RobRoy
coen
Dan
21 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Tipy na zisk bodů v tomto ročníku a konečné pořadí po tomto ročníku ČR. - Stránka 3 Empty Re: Tipy na zisk bodů v tomto ročníku a konečné pořadí po tomto ročníku ČR.

Příspěvek pro SNL Fri Dec 08, 2017 9:19 am

Příští rok odečteme zase nejvíc bodů ze všech okolo nás, takže nakonec bude možná 15. místo dobrý. Pak budem zas odečítat sezonu sotva za 4 body, takže pak to zas může jít nahoru
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1163
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Tipy na zisk bodů v tomto ročníku a konečné pořadí po tomto ročníku ČR. - Stránka 3 Empty Re: Tipy na zisk bodů v tomto ročníku a konečné pořadí po tomto ročníku ČR.

Příspěvek pro Klaster13 Fri Dec 08, 2017 9:27 am

To je fakt neuvěřitelny, že přímý postup nejspíš uteče o jednu dvě výhry. Fakt to ta Slávka zazdila. Díval jsem se na ní včera a byla naprosto impotentní. Astana byla zoufalá, ale Slavie herně všechno špatně. Plzeň hned po ní hrála s takovou lehkostí. Myslím, že Šilhavý pude od válu.

Klaster13

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 25. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Tipy na zisk bodů v tomto ročníku a konečné pořadí po tomto ročníku ČR. - Stránka 3 Empty Re: Tipy na zisk bodů v tomto ročníku a konečné pořadí po tomto ročníku ČR.

Příspěvek pro SNL Fri Dec 08, 2017 9:36 am

Hlavně kdyby Sparta uhrála třeba aspoň to co MB, tak jsme dneska jinde
Tenhle rok je na hovno (kromě Plzně), protože S nakoupili líné nekopy, co si myslí že jsou v Číně a jenom se budou ukazovat na reklamu.
Kdyby ty prachy investovali aby neodešli původní hráči místo nákupů těch ... tak to bude někde jinde. Třeba měli zaplatit ve Spartě Dočkala aby nešel do Číny a měli by to lepší než všech těch 10 nákupů lenochů nebo kolik jich bylo
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1163
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Tipy na zisk bodů v tomto ročníku a konečné pořadí po tomto ročníku ČR. - Stránka 3 Empty Re: Tipy na zisk bodů v tomto ročníku a konečné pořadí po tomto ročníku ČR.

Příspěvek pro havlitom Fri Dec 08, 2017 11:54 am

havlitom napsal:Naše pořadí určí případný druhý postup Rakušáků, to by byl průser a už bysme je nedohnali. U Švýcarů mám ještě jeden katastrofický a ne nereálný scénář - Basilej si to pohlídá (tj. bonus za postup a navíc body za zápas), Lugano něco uhraje i v Bukurešti, které o nic nepůjde a YB hrají poslední mač doma, taky asi vyhraje. Suma sumárum může Švýcar získat 8-10 bodů a tedy celkem 2 do koeficientu, a to už jen tak nedáme...
Takže za mne
-11. místo pouze za předpokladu postupu Slávie, nepostupu Austrie a nahrání nějakých bodů na jaře (spíše nereálné)
-12. místo pouze když postoupí Slavia
-13. místo dáme určitě (můj tip)

Moc mě mrzí, že jsem se trefil... Ale upřímně, co bychom chtěli, na to, jak to Sparta posrala, Slávie neukopala APOEL a nyní ani Astanu, 11. flek by byl zázrak.

havlitom

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Tipy na zisk bodů v tomto ročníku a konečné pořadí po tomto ročníku ČR. - Stránka 3 Empty Re: Tipy na zisk bodů v tomto ročníku a konečné pořadí po tomto ročníku ČR.

Příspěvek pro SNL Fri Dec 08, 2017 12:08 pm

11. je už nepravděpodobný.
Pak jestli chtít přímý postup z poháru do EL, který dává nějaký to 12. místo...
Stejně pak se na to nedá dívat (Zlín) a i z hlediska koeficientu uhrajou víc když půjdou do skupin přes předkola (MB).
Takže jestli 12. 13. 14. nebo 15. je podle mě už skoro jedno.
Vzestup ligy bude jenom z 11. - prachy za LM + investice majitelů aby byl titul.
A tuším že jsem něco četl, že nemistrovská část kvalifikace LM bude lehčí, kvůli tomu, že víc těch top klubů bude přímo z lig.
Takže 15. místo OK - tam ať hraje i druhý o LM.
Taky bys se mohli ve Spartě a Slavii poučit z letoška ohledně té přestupové politiky a pak by to mohlo fungovat.
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1163
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Tipy na zisk bodů v tomto ročníku a konečné pořadí po tomto ročníku ČR. - Stránka 3 Empty Re: Tipy na zisk bodů v tomto ročníku a konečné pořadí po tomto ročníku ČR.

Příspěvek pro opasino Fri Dec 08, 2017 12:53 pm

Nejhorší je, že ten výkon Slávie nebyl ideální, z mého pohledu. Spartu a Boleslav vůbec nekomentuji, i když Bolka nahrála něco v předkolech, beru její vypadnutí ještě horší než tu Spartu, ta měla alespoň kvalitnějšího soupeře. Zlín se dal čekat, ty dva body bych mu snad ani nezazléval. A gratulace Plzni, sice moc nechápu, jak to tam dělají Very Happy Very Happy , ale jejich výkonu farao .
opasino
opasino

Poèet pøíspìvkù : 1146
Join date : 23. 11. 17
Location : CZ

Návrat nahoru Goto down

Tipy na zisk bodů v tomto ročníku a konečné pořadí po tomto ročníku ČR. - Stránka 3 Empty Re: Tipy na zisk bodů v tomto ročníku a konečné pořadí po tomto ročníku ČR.

Příspěvek pro SNL Fri Dec 08, 2017 1:39 pm

MB letos víc než Zlín a Sparta ani bod.
Ve Spartě jestli pojedou dál stejně i jaro tak to nemá ani cenu sledovat
Plzeň funguje jako tým, cizinci u nás hrát naplno nikdy nebudou, jenom vybraní jedinci, jak jich tam bude polovina, tak to jsou vyhozený prachy.
Proč nezaplatit líp naše aby neodcházeli někam do 2. anglické...
Naše liga je pro ty cizince úplně bez zájmu - jenom prachy - to ať jdou do Číny, nebo do...
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1163
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Tipy na zisk bodů v tomto ročníku a konečné pořadí po tomto ročníku ČR. - Stránka 3 Empty Re: Tipy na zisk bodů v tomto ročníku a konečné pořadí po tomto ročníku ČR.

Příspěvek pro frafont Fri Dec 08, 2017 2:41 pm

Za mě když cizince, tak buď ty úplný mlaďochy, který si klub může pak nějak vychovat k obrazu svému v mládežnických týmech (ve Spartě teď třeba ti Dao a Traore nebo jak se jmenujou, z dřívějších let Bony), nebo potom věková kategorie řekněme 21 až 25, sice to bude stát třeba dva milióny v evropskejch, ale zase je reálná šance, že za dva, tři roky je prodáme dál aspoň za dvojnásobek, nebo i víc.

frafont

Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Tipy na zisk bodů v tomto ročníku a konečné pořadí po tomto ročníku ČR. - Stránka 3 Empty Re: Tipy na zisk bodů v tomto ročníku a konečné pořadí po tomto ročníku ČR.

Příspěvek pro opasino Fri Dec 08, 2017 3:18 pm

Asi tak. Když například přivedli do Slávie čtyřku Altintop, Rotaň, Danny, Sobol, říkal jsem si hned, Altintop bude propadák, ten u nás v lize bude hrád po budeslize prd. Potvrdilo se. O kvality Dannyho jsem strach neměl, ač věk nezastavíš. Sobol je terno, jen doufám, že se s Ukrajinci nějak dohodnou, aby přešel nastálo. Rotaň, toho jsem prakticky neznal, nehraje špatně, ale Pepik mi přijde daleko lepší varianta. Jediný, v kom jsem se vyloženě spletl, je Stoch. To jsem říkal, že to jsou vyhozené peníze, že ten už kvalitně hrát nebude, že nemá motivaci, avšak platný pro tým je, ač mu to včera moc nešlo. Co se týká Sparty, tam to zřejmě přestřelili, protože tolik cizinců a změn celkově imho není dobré. A ta Bolka je pro mě osobně hrůza, vím, že v předkolech body nahráli, ale měli nejlehčího soupeře ze všech našich klubů a nic. No jo no, že ještě že Uhrin ml. se nechal pasovat i do představenstva, aby ho nemohli jen tak vyhodit a teď na jaře budou hrát o záchranu.
opasino
opasino

Poèet pøíspìvkù : 1146
Join date : 23. 11. 17
Location : CZ

Návrat nahoru Goto down

Tipy na zisk bodů v tomto ročníku a konečné pořadí po tomto ročníku ČR. - Stránka 3 Empty Re: Tipy na zisk bodů v tomto ročníku a konečné pořadí po tomto ročníku ČR.

Příspěvek pro pohy Fri Dec 08, 2017 10:43 pm

Počítal jsem s postupem Slavie i s její výhrou, což jsou "minus" 0,4 do koeficientu a také to, že jsem věřil v nějaký bodík na jaře. Aktuální zisk 4,500 je podprůměr, pokud to Plzeň na jaře dokáže vytáhnout přes 5,000 bude to slušná sezona.

Vím, že se to, co jsem v úvodu napsal nebude líbit, ale to je REALITA. Během dneška jsem si opět na diskuzích pročetl, jak celý český fotbal stojí za hov.., repre, kluby, liga, Kalousek s Babišem :-), a já nevím, kdo všechno ještě. Mě taky mrzí, že Slavie vypadla s tuctovým mančaftem, přes který se dalo a mělo jít. Padnout doma s Villarealem, neřeknu ani slovo, takhle to prostě nas... Ale odmítám to, že po takovémhle zpackaném výsledku a šanci něčeho dosáhnout, je všechno špatně! Jak se potom může ten náš fotbal někam dál posunout, když je všude takový NEGATIVISMUS? Nejsme žádná velmoc, aby se nám tohle nemohlo stát.

K letošnímu výsledku, klíčový bude los. Pokud Plzeň nechytne smrtící los - Lyon, Marseille, Nice, Dortmund či Neapol, je schopna postoupit a dostat nás klidně až na tu 11. příčku. Uvidíme v pondělí...

Po pár letech ale znovu zopakuji pro mě důležitou věc - koeficient je pouze prostředkem, nikoliv cílem. UEFA má dobré počtáře, každý úspěch je nutné znovu potvrdit, resp. obhájit. Pro mě zůstává naše pozice stále stejná - do 15. místa je to úspěch, cokoliv navíc je vzhledem k podmínkám, které mají ostatní, super výsledek.

pohy

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 26. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Tipy na zisk bodů v tomto ročníku a konečné pořadí po tomto ročníku ČR. - Stránka 3 Empty Re: Tipy na zisk bodů v tomto ročníku a konečné pořadí po tomto ročníku ČR.

Příspěvek pro SNL Fri Dec 08, 2017 11:13 pm

Já se ptám těch negativistů - kolik týmů ve skupinách měli letos Slováci, Poláci, Maďaři???
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1163
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Tipy na zisk bodů v tomto ročníku a konečné pořadí po tomto ročníku ČR. - Stránka 3 Empty Re: Tipy na zisk bodů v tomto ročníku a konečné pořadí po tomto ročníku ČR.

Příspěvek pro pohy Fri Dec 08, 2017 11:26 pm

For SNL: A to jsem ani neměl na mysli ty, které jsi zmínil. Slováci se s námi vůbec nemohou rovnat, nejsem žádný nacionalista, ale pokud kdokoliv z nás, a to v kterémkoliv sportu začne se srovnáváním se Slováky, tak ponižuje sebe i české sportovce. Maďaři by se tradicí a velikostí rovnat měli, ale jsou na tom ještě hůř než Slováci. Naopak Polsko je fanouškovským zázemím, financemi a počtem obyvatel daleko před námi, ale fotbalově o dva kroky zaostává (ano, jejich repre teď vypadá mnohem lépe, ale co Lewandowski a spol dosud dokázali?).

Spíše jsem měl na mysli Rakousko - 2 kluby v EL, Rumunsko - 1 klub v EL, Nizozemko a Belgii 1 LM a 1 EL, ale oba už ze hry...

pohy

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 26. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Tipy na zisk bodů v tomto ročníku a konečné pořadí po tomto ročníku ČR. - Stránka 3 Empty Re: Tipy na zisk bodů v tomto ročníku a konečné pořadí po tomto ročníku ČR.

Příspěvek pro SNL Fri Dec 08, 2017 11:35 pm

Tyhle země jsou ekonomicky jinde až na to Rumunsko, kde je to spíš podobný případ jako Ukrajina, Rusko nebo Turecko. My se v posledních letech také vydáváme cestou těchto zemí - bohatí majitelé, kteří zainvestují - ale zatím to moc nevychází - tak snad se poučí.
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1163
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Tipy na zisk bodů v tomto ročníku a konečné pořadí po tomto ročníku ČR. - Stránka 3 Empty Re: Tipy na zisk bodů v tomto ročníku a konečné pořadí po tomto ročníku ČR.

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru