Evropské poháry a koeficienty
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

6. kolo EL a LM

+5
pohy
frafont
Jiri_UK
SNL
Dan
9 posters

Goto down

6. kolo EL a LM Empty 6. kolo EL a LM

Příspěvek pro Dan Thu Dec 07, 2017 9:05 pm

.

Dan

Poèet pøíspìvkù : 921
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

6. kolo EL a LM Empty Re: 6. kolo EL a LM

Příspěvek pro Dan Thu Dec 07, 2017 9:05 pm

Sakra...

Dan

Poèet pøíspìvkù : 921
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

6. kolo EL a LM Empty Re: 6. kolo EL a LM

Příspěvek pro SNL Thu Dec 07, 2017 9:13 pm

Zpátky do bažin
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1163
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

6. kolo EL a LM Empty Re: 6. kolo EL a LM

Příspěvek pro SNL Thu Dec 07, 2017 9:14 pm

Ta Plzeň si tu LM aspoň zaslouží narozdíl od těch ostatních S-raček
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1163
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

6. kolo EL a LM Empty Re: 6. kolo EL a LM

Příspěvek pro SNL Thu Dec 07, 2017 9:15 pm

Závěr podzimu jak prase
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1163
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

6. kolo EL a LM Empty Re: 6. kolo EL a LM

Příspěvek pro Jiri_UK Thu Dec 07, 2017 9:28 pm

Hmm...

Ze Zlina je mi smutno a Slavia, to uz je spis trauma...

Tak podle klasika:

A vam se ten fotbal jako libil?

Jiri_UK

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 23. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

6. kolo EL a LM Empty Re: 6. kolo EL a LM

Příspěvek pro frafont Thu Dec 07, 2017 9:34 pm

Ještě k tomu Lugano průběžně vede v Bukurešti - to bych se z toho fakt poblil... Když se to má podělat, tak všechno.

frafont

Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

6. kolo EL a LM Empty Re: 6. kolo EL a LM

Příspěvek pro SNL Fri Dec 08, 2017 9:02 am

Nedá se říct že by Slavia byla úplně propadák. Zklamání je že nebyla v LM.
Kdyby to neposrala Sparta, tak jsme dnes na té 11. místě určitě.

Teď nám by mělo stačit, že to do 15. místa bude, a třeba se další rok bude zas hrát o to 11., ale po tom odečtu 8 bodů to bude muset být zas nejmíň 3 postupy a určitě někdo lepší než Zlín.

Takže Plzeň - LM - nějaký bod ve skupině a nejmíň 3. místo

Slavia,Sparta - postup přes předkola do EL (LM nevěřím) a hodně bodů už v překolech a pak ve skupině, nejlíp aspoň 1 postup

Nejlíp ještě někdo čtvrtý (Liberec) + nějaké body z předkol
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1163
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

6. kolo EL a LM Empty Re: 6. kolo EL a LM

Příspěvek pro pohy Fri Dec 08, 2017 10:56 pm

Tohle téma je vlastně skoro zbytečné. V podstatě totiž můžeme české kluby, a to pravidelně, rozdělit na dvě kategorie - tutovky a zbytek.

TUTOVKY - Dlouhá léta jen Sparta a Slavie. Po takřka krachu Slavie to byla Sparta s Plzní, dnes obě pražská S a Plzeň = hodně slušné. Tutovky však jen v porovnání s ostatními českými kluby. Sice bych si to přál, ale pochybuji, resp. je to podle mě vyloučené, že by tento trojlístek pravidelně postupoval do základní skupiny LM či EL. Vždyť to se nedaří top klubům s Turecka, Holandska či Belgie, proč bychom zrovna my měli být výjimkou.

ZBYTEK - Vždy někdo vyskočí, nejdřív Liberec, pak Teplice, po nich Mladá Boleslav, dlouho nikdo... a pak Plzeň dokázala to co nikdo nečekal... a nyní znovu Liberec (klubový koeficient 17,000 = nasazení i ve 4. předkole EL). Jenže u všech těchto "provinčních" klubů se situace může během měsíce (od konce jedné do začátku druhé sezony) absolutně změnit. Takže třeba teď se může zdát, že Liberec je ideální volba - slušné výkony, kvalitní trenér, výborný koeficient. Jenže odejdou 2 - 3 hráči, třeba i trenér a klidně vypadnou s nějakými Makedonci či Lotyši. A stejně tak to platí i u ostatních.

Právě kvůli tomu jsem prostě přesvědčený, že toto řešit je opravdu zbytečné. Vždyť si jen vezměme Mladou Boleslav posledních pár let. Zázemí, finance, kádr a vypadávají s úplnými nulami. A letos to byl úplný extrém, s Körce měli doma v klidu vyhrát 4:0 a ve 4. předkole EL čekalo trápící se Dynamo Záhřeb... A tak to jde u MB pořád dokola...

pohy

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 26. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

6. kolo EL a LM Empty Re: 6. kolo EL a LM

Příspěvek pro pohy Fri Dec 08, 2017 10:58 pm

Jo sorry, můj předchozí příspěvek měl směřovat na téma ideální kluby pro poháry :-)...

pohy

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 26. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

6. kolo EL a LM Empty Re: 6. kolo EL a LM

Příspěvek pro pohy Fri Dec 08, 2017 11:11 pm

Před šestým kolem jsem tu psal, že mi to před začátkem skupin EL vycházelo na 3 body na kolo - před závěrečným nám jeden bod scházel. Věřil jsem, že ty 4, ale možná i 5 získáme - nevyšlo to.

Na Zlín se nelze zlobit, lepší výsledek by byl docela překvapenim. Škoda Slavie, s postupem jsem počítal, navíc by se další 3 - 4 body do klubového koeficientu pro příští ročník hodily. Zato Plzeň fantazie, přiznám se, že po totální blamáži konce u repre jsem Vrbovi nevěřil a ani mu nepřál. Musím však smeknout, pánové, to je kapacita. S hráči o 2-3 roky staršími, než měli Koubek, Krejčí či Uhrin předvádí úplné terno. Škoda jen, že se takhle otevřený fotbal, s rizikem, že to samozřejmě nemusí vyjít, bál po prvních čtyřech výhrách v kvalifikaci EURA 2016 hrá i s reprezentací...

pohy

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 26. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

6. kolo EL a LM Empty Re: 6. kolo EL a LM

Příspěvek pro SNL Fri Dec 08, 2017 11:37 pm

Repre mě ani už nezajímá. Kdo zažil kolem roku 2004, tak ví že tohle se už nikdy opakovat nebude
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1163
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

6. kolo EL a LM Empty Re: 6. kolo EL a LM

Příspěvek pro AndRus Mon Dec 11, 2017 4:59 pm

Dobré odpoledne.

Rozdýchávání výsledků posledního kola skupin mi trvalo 4 dny, tak tedy doplnění dnes.

Nejen, že Slavia zápas pravdy nezvládla. Ale jako na potvoru se musely v poslední moment zbláznit všichni Švýcaři i Holanďani. VŠICHNI. Ke statisticky dokonalému armageddonu chyběl pouze 1 gól Salcburku v Marseille.

Všechno zlé je k něčemu dobré. A nejvíc v životě člověka potěší to vydřené a vybojované. Pravidla jarního boje jsou jasná.
Pokud Plzeň postoupí přes Partizan alespoň bilancí 1-1-0, skáčeme před NED na 13.míst, které může zaručujit vicemistrovi start až od 3.kola nemistrovského pavouka pro LM.
Případný posun dále bude záležet na výsledcích Salcburku a Basileje. Pokud ani jeden nepostoupí, Plzeň v případném osmifinále EL zabojuje o 12. a 11.příčku.

AndRus

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 03. 12. 17

Návrat nahoru Goto down

6. kolo EL a LM Empty Re: 6. kolo EL a LM

Příspěvek pro coen Mon Dec 11, 2017 7:04 pm

Ten čtvrtek nás bude opravdu dlouho strašit... Bohužel se potvrdilo, že v celé pětiletce může o důležité příčce rozhodnout bodík navíc. A že těch zbytečných ztrát letos bylo, u všech pěti klubů by se něco našlo.

coen

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 15. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

6. kolo EL a LM Empty Re: 6. kolo EL a LM

Příspěvek pro SNL Mon Dec 11, 2017 7:35 pm

Letos je to kolem nás neuvěřitelně vyrovnaný. Nejen tohle poslední kolo byl hnus... už když bylo to předkolo ten jeden týden (, jak jsme měli reálně - aspoň podle kurzů - ve hře Spartu, MB, Slavii do LM a nakonec to byl taky propadák.
Letos je to nějaký zakletý, ale snad se Plzeň taky "zblázní"...
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1163
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

6. kolo EL a LM Empty Jen letos? To je snad každý rok-naše zbytečné ztráty a okolo nás štěstí na los a výhry. Kde jsme mohli být, kdyby něco z toho špatného dopadlo dobře. Z některých vzpomínek je mi zpětně smutně a nasraně!

Příspěvek pro Šotek Mon Dec 11, 2017 8:10 pm

SNL napsal:Letos je to kolem nás neuvěřitelně vyrovnaný. Nejen tohle poslední kolo byl hnus... už když bylo to předkolo ten jeden týden (, jak jsme měli reálně - aspoň podle kurzů - ve hře Spartu, MB, Slavii do LM a nakonec to byl taky propadák.
Letos je to nějaký zakletý, ale snad se Plzeň taky "zblázní"...

Šotek

Poèet pøíspìvkù : 365
Join date : 20. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

6. kolo EL a LM Empty Re: 6. kolo EL a LM

Příspěvek pro SNL Mon Dec 11, 2017 8:21 pm

Někam zmizla ta odpověď
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1163
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

6. kolo EL a LM Empty Re: 6. kolo EL a LM

Příspěvek pro Dan Tue Dec 12, 2017 3:38 am

AndRus napsal:

Nejen, že Slavia zápas pravdy nezvládla. Ale jako na potvoru se musely v poslední moment zbláznit všichni Švýcaři i Holanďani. VŠICHNI. Ke statisticky dokonalému armageddonu chyběl pouze 1 gól Salcburku v Marseille.

Mluvíš mi ze srdce, to, jak zešíleli Švýcaři, bylo neuvěřitelné. Za jedno kolo získaly 2,1 bodů. Riziko tu bylo, ale s malou pravděpodobností.

A Nizozemci, nevím proč, začali pořádně hrát, až když měli jistotu, že nepostoupí...

Dan

Poèet pøíspìvkù : 921
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

6. kolo EL a LM Empty Re: 6. kolo EL a LM

Příspěvek pro Klaster13 Tue Dec 12, 2017 11:20 am

Ono to na konci bývá tak, že ty vedoucí týmy (viz FCSB už i s Plzní) se na to prostě vykašlou. Víme jak to mají fotbalisti, když nemusí vyhrát, tak prostě nevyhrají. Poslední kolo se bohužel sešlo dost proti nám no.

Klaster13

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 25. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

6. kolo EL a LM Empty Re: 6. kolo EL a LM

Příspěvek pro AndRus Wed Dec 13, 2017 10:52 am

Dan napsal:
AndRus napsal:

Nejen, že Slavia zápas pravdy nezvládla. Ale jako na potvoru se musely v poslední moment zbláznit všichni Švýcaři i Holanďani. VŠICHNI. Ke statisticky dokonalému armageddonu chyběl pouze 1 gól Salcburku v Marseille.

Mluvíš mi ze srdce, to, jak zešíleli Švýcaři, bylo neuvěřitelné. Za jedno kolo získaly 2,1 bodů. Riziko tu bylo, ale s malou pravděpodobností.

A Nizozemci, nevím proč, začali pořádně hrát, až když měli jistotu, že nepostoupí...

Tak aspoň, že Nizozemci nezačali hrát dřív Smile. Ale i tak si to závěrečné zmrtvýchvstání mohli odpustit. Viktorka holt musí postoupit, abychom se k nim znova přiblížili a pokud možno předehnali.

AndRus

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 03. 12. 17

Návrat nahoru Goto down

6. kolo EL a LM Empty Re: 6. kolo EL a LM

Příspěvek pro Dan Thu Dec 14, 2017 2:21 am

Tak do příští sezóny se hodí každá desetina bodu. Navíc ty případné desetiny nás budou provázet další 4 roky.

Dan

Poèet pøíspìvkù : 921
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

6. kolo EL a LM Empty Re: 6. kolo EL a LM

Příspěvek pro SNL Thu Dec 14, 2017 12:18 pm

Právě proto je každý zápas - i nějaký druhý předkolo zajímavý...
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1163
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

6. kolo EL a LM Empty Re: 6. kolo EL a LM

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru