Evropské poháry a koeficienty
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sparta :-(

4 posters

Goto down

Sparta :-( Empty Sparta :-(

Příspěvek pro Dan Sun Apr 29, 2018 12:49 pm

Nemůžu se smířit s tím, že Sparta prohrála s Ostravou. Oni ty poháry snad nechtějí hrát. Přitom ze třetího místa bude pravděpodobně přímí postup.

Dovede mi někdo vysvětlit, proč to podle něj ve Spartě neklape? Pár článků jsem četl, zajímá mě váš názor.

Také mě zajímá váš tip na to:
1. Kolikátá bude Sparta (pokud 3., tak zda postoupí přímo)
2. Zda se dostane do EL
3. Jaké budou změny v létě

Dan

Poèet pøíspìvkù : 921
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Sparta :-( Empty Re: Sparta :-(

Příspěvek pro frafont Sun Apr 29, 2018 2:27 pm

Můj pohled: neklape to, protože to je totálně špatně poskládané od hráčů přes asistenty a trenéry až po nejvyšší ředitelství. Ve Spartě všechno závisí na tom, jak zahraje nějaký jedinec (předtím třeba Dočkal, Rosický, teď Stanciu). Jakmile to tomu jednomu nejde, tak je v kopru celá hra, zatímco soupeř hraje týmově, což rozhodne v jeho prospěch, i když hráče má individuálně nic moc. K těm tipům: 1) pořád to může být cokoliv od 3. do 6. místa (doufám, že třetí), 2) snad jo 3) změn by bylo potřeba dost - záloha a brána ujde, ale v útoku sice pět nebo kolik hráčů na výběr, ale všichni na prd, obrana by neměla ani na přebor.

frafont

Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Sparta :-( Empty Re: Sparta :-(

Příspěvek pro SNL Mon Apr 30, 2018 6:19 pm

3. bude nejspíš Olomouc, což nevím jestli je dobře z hlediska EL - sice by jinak nepostoupili, ale zas jestli tam uhrajou to co Zlín...
Sparta snad bude hrát poháry - takže do pátýho místa, ale jestli skončí 5. pak to bude na úkor Liberce, který má 3. nejvyšší koeficient.
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1163
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Sparta :-( Empty Re: Sparta :-(

Příspěvek pro SNL Sun May 06, 2018 11:32 am

Když jsme u té Sparty - co říkáte na Stancua? Má lepší přímáky než měl třeba svýho času Patrik Berger?
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1163
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Sparta :-( Empty Re: Sparta :-(

Příspěvek pro Šotek Mon May 07, 2018 4:14 pm

Těžko srovnávat, ale bezesporu oba dva mají skvělou kopací techniku.

Šotek

Poèet pøíspìvkù : 365
Join date : 20. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Sparta :-( Empty Re: Sparta :-(

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru