Evropské poháry a koeficienty
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Garantovaný minimální počet zastoupených zemí

Goto down

Garantovaný minimální počet zastoupených zemí Empty Garantovaný minimální počet zastoupených zemí

Příspěvek pro Dan Thu Feb 28, 2019 3:43 pm

Nová třetí soutěž zajistí, že ve skupině v soutěžích klubu UEFA bude zastoupeno nejméně 34 zemí (dnes je minimální garantovaný počet 26). Všechny členské asociace budou mít přístup ke třem klubovým soutěžím a všechny sdružení budou mít stejnou celkovou přístupovou kvótu jako v současné době.

Myslíte, že to tak opravdu je?

Zde lze najít originální texty:
https://www.uefa.com/insideuefa/about-uefa/news/newsid=2585829.html

Dan

Poèet pøíspìvkù : 581

Návrat nahoru Goto down

Garantovaný minimální počet zastoupených zemí Empty Re: Garantovaný minimální počet zastoupených zemí

Příspěvek pro SNL Fri Mar 01, 2019 4:01 pm

Snad budeme mít hlavně aspoň 3 kvalitní týmy, a na to jaký bude systém nebudeme muset až tak hledět.
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 720

Návrat nahoru Goto down

Garantovaný minimální počet zastoupených zemí Empty Re: Garantovaný minimální počet zastoupených zemí

Příspěvek pro hej243293 Thu Mar 07, 2019 9:31 pm

Dan napsal:Nová třetí soutěž zajistí, že ve skupině v soutěžích klubu UEFA bude zastoupeno nejméně 34 zemí (dnes je minimální garantovaný počet 26). Všechny členské asociace budou mít přístup ke třem klubovým soutěžím a všechny sdružení budou mít stejnou celkovou přístupovou kvótu jako v současné době.

Myslíte, že to tak opravdu je?

Zde lze najít originální texty:
https://www.uefa.com/insideuefa/about-uefa/news/newsid=2585829.html

Země na 16. místě a horším nebudou mít možnost mít své zástupce ve všech pohárových soutěží (pokud některý jejich klub nebude obhájcem trofeje z předchozí sezóny). Mistři těchto zemí mohou hrát buď v základní skupině LM, základní skupině EL(1) nebo v základní skupině EL(2) (pokud nevypadnou v předkolech a ostatní týmy těchto zemí budou nasazeny jen do předkola EL(2). Takže tyto země mohou na podzim mít své kluby max. ve 2 pohárových soutěží.

https://www.uefa.com/MultimediaFiles/Download/uefaorg/General/02/58/61/42/2586142_DOWNLOAD.pdf

hej243293

Poèet pøíspìvkù : 40

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Dan Fri Mar 15, 2019 1:42 am

Tak jsem si to teď počítal a vyšlo mi, že nějaký pohár bude hrát minimálně 34 zemí v tom novém systému a sedí mi to tedy i s tím, co avizuje UEFA.

Dan

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Dan Fri Mar 15, 2019 1:45 am

A nyní jsem spočítal aktuální formát a vychází mi, že poháry bude hrát minimálně 26 zemí. A to také sedí s tím, co píše UEFA.

Dan

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: