Evropské poháry a koeficienty
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jaká je situace v lize?

+8
Jakub V.
Mojiwe
frafont
Kickball
SNL
callaque
jadran90
Dacan
12 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Jaká je situace v lize? Empty Jaká je situace v lize?

Příspěvek pro Dacan Thu May 06, 2021 1:25 pm

Čauko, lidi chápu správně, že Plzen už to může v lize vypustit, jelikož má jistotu předkola evropské ligy ikdyby prohrála ve finále MOL CUPU proti Slavii? Která bude hrát LM

Jinak koho si více přejete na 2.místě v tabulce JAB ČI SPA?

Já bych klidně to tak nechal chci vidět jak Jablonec se poprvé ukáže v předkole LM¨

a Sparta v konfederační lize to může být zajimavé.

O poslední konfederační místo bojuje trojlístek. Slovácko Liberec Plzen komu fandíte?

Já osobně doufám, že slabá forma Slovácka vydrží a to 4.místo at urve Liberec či Plzen.




Dacan

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 06. 05. 21

Návrat nahoru Goto down

Jaká je situace v lize? Empty Re: Jaká je situace v lize?

Příspěvek pro Dacan Thu May 06, 2021 1:29 pm

Ta poslední věta co jsem napsal, je předpokládám blbost, když Plzen má asi jistotu EL tak o to 4.místo bude bojovat jen Liberec a Slovácko jestli chápu správně.

Dacan

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 06. 05. 21

Návrat nahoru Goto down

Jaká je situace v lize? Empty Re: Jaká je situace v lize?

Příspěvek pro jadran90 Thu May 06, 2021 6:49 pm

Myslím, že je to jinak. Z MOL Cupu postupuje do 3. předkola EL pouze vítěz. Pokud ten má ale z ligy zajištěnou lepší pozici do pohárů (tedy Slavie do LM), připadne místenka nikoliv dalšímu finalistovi, ale 3. týmu v lize, a tím do KL postoupí ze 4. i 5. místa.
Z pohledu pohárů bych si tedy přál, aby Plzeň i Sparta dopadly co nejlíp, protože díky koeficientu mají největší šanci probojovat se do skupin. Proti Jablonci nic nemám, ale jestli přes léto zase rozprodá kádr, reálně může i z 2. předkola LM vyletět bez skupiny KL (nikde nebude nasazený) a to zavání průšvihem.

jadran90

Poèet pøíspìvkù : 637
Join date : 26. 08. 20

Kickball and Milanmachys100 like this post

Návrat nahoru Goto down

Jaká je situace v lize? Empty Re: Jaká je situace v lize?

Příspěvek pro Kickball Thu May 06, 2021 11:14 pm

Sparta musí být druhá, jinak to bude průšvih. Ideálně samozřejmě ještě, kdyby Plzeň vyhrála pohár, ale to se mi zdá trochu unreal, i když hraje doma..Ještě, že má Sparta trochu náskok na to čtvrté místo, takže je relativně pravděpodobné, že EL nebo LM jeden z dvojice SPA PLZ hrát bude..přimlouval bych se za dohodu mezi TOP coen 3, že SLA nechá vyhrát PLZ a tak pak nechá vyhrát SPA v dohrávce..ale trochu se bojím, že PLZ SLA neporazí i když jim to nechá..

Kickball

Poèet pøíspìvkù : 271
Join date : 22. 08. 18

Návrat nahoru Goto down

Jaká je situace v lize? Empty Re: Jaká je situace v lize?

Příspěvek pro Kickball Thu May 06, 2021 11:16 pm

Jinak jsem rád, že vypad Arsenal..jinak bych si trochu myslel, že jim to MUFC nechá, aby měli 5 klubů v LM. Takhle věřím, že Slavia začne až ve 3 předkole

Kickball

Poèet pøíspìvkù : 271
Join date : 22. 08. 18

Návrat nahoru Goto down

Jaká je situace v lize? Empty Re: Jaká je situace v lize?

Příspěvek pro callaque Fri May 07, 2021 10:11 am

Slavia začne ve 3.předkole, pokud vyhraje LM Manchester City a nebo pokud vyhraje Chelsea a zároveň skončí do 4.místa v lize.
Výsledky Arsenalu nemají na Slavii vliv.

callaque

Poèet pøíspìvkù : 178
Join date : 17. 08. 18

Návrat nahoru Goto down

Jaká je situace v lize? Empty Re: Jaká je situace v lize?

Příspěvek pro SNL Fri May 07, 2021 10:46 am

Jsem z hlediska koeficientu vždy tak trochu fandil Spartě, a pak vždy přišla nějaká ta Subotica, Vasluj, Kluž, Malme, Žilina... takže asi klasicky fandit těm co mají nějaký klubový koeficient, ale stejně to klidně může dopadnout, že tam zbude jenom Slavia
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1171
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Jaká je situace v lize? Empty Re: Jaká je situace v lize?

Příspěvek pro Kickball Fri May 07, 2021 2:15 pm

Samozřejmě jsem napsal blbost, finále EL má vliv na nasazení v nemistrovské části LM

Kickball

Poèet pøíspìvkù : 271
Join date : 22. 08. 18

Návrat nahoru Goto down

Jaká je situace v lize? Empty Re: Jaká je situace v lize?

Příspěvek pro Kickball Fri May 07, 2021 2:19 pm

Resp. na případný pusun Nizozemí a Turecka do 3 predkola, tudíž pak pravděpodobnost PAPÍROVĚ snazšíh soupeřů pro Spartu nebo Jablonec

Kickball

Poèet pøíspìvkù : 271
Join date : 22. 08. 18

Návrat nahoru Goto down

Jaká je situace v lize? Empty Re: Jaká je situace v lize?

Příspěvek pro Dacan Sat May 08, 2021 12:41 pm

Že by to pustila, Slávka se mi též zdá těžce UNREAL když vymetla v semi Spartu 3-0 a pořád se hlásají, že zas udělají dokument TOTÁLNÍ SEZONA II - vítez ligy + vítez poháru + čtvrtfinále EL. Já se bojím, aby Slovácko se nedostalo do pohárů, mají nulové zkušenosti.

Dacan

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 06. 05. 21

Návrat nahoru Goto down

Jaká je situace v lize? Empty Re: Jaká je situace v lize?

Příspěvek pro jadran90 Sat May 08, 2021 1:01 pm

Slavia je stále v laufu, Plzni se moc nedaří, ale je to finále na jejím hřišti, jediný zápas, může se stát cokoliv. Pro koeficient i konkurenci ligy by úspěch Viktorky byl dobrý. Teď jsem četl, že vítěz začne možná až ve 4. předkole EL, tedy nějaká skupina by byla jistá.
Víc než Slovácko mě trápí Jablonec. Z předkol LM náš tým prostě musí dát nějakou skupinu, ale u Jablek to bude těžké. Slovácko by KL mohlo jenom překvapit, pro favority budou nepříjemní. A nebo ještě zabere Slovan, ten předkola umí.:-)

jadran90

Poèet pøíspìvkù : 637
Join date : 26. 08. 20

Návrat nahoru Goto down

Jaká je situace v lize? Empty Re: Jaká je situace v lize?

Příspěvek pro frafont Mon May 17, 2021 8:25 am

Slovácko už v tom předkole KL v podstatě je, pátým do party bude jeden z dua Plzeň/Liberec.

frafont

Poèet pøíspìvkù : 533
Join date : 21. 11. 17

opasino likes this post

Návrat nahoru Goto down

Jaká je situace v lize? Empty Re: Jaká je situace v lize?

Příspěvek pro jadran90 Mon May 17, 2021 9:13 am

Ano. Sparta snad už udrží druhý flek a v 2. předkole LM by mohla být nasazená, pokud Kodaň neskončí 2. v Dánsku. Čekaly by tam pak Rapid Vídeň, Bronby. Dotud jsem spokojený.
Spíš se začínám bát, že Plzeň evropské poháry nakonec vůbec nedá a její koeficient propadne. Kéž by jí Slavia pustila Mol Cup.:-D

jadran90

Poèet pøíspìvkù : 637
Join date : 26. 08. 20

Návrat nahoru Goto down

Jaká je situace v lize? Empty Re: Jaká je situace v lize?

Příspěvek pro SNL Fri May 21, 2021 12:03 pm

Možná lepší B-tým Slavia alias Liberec, než ta Plzeň co už poslední roky všechno kazí
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1171
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Jaká je situace v lize? Empty Re: Jaká je situace v lize?

Příspěvek pro frafont Sat May 22, 2021 8:23 am

Plzni to poslední dobou v Evropě nelepí, ale zase má vysokej koeficient (pro nasazování 2021/22 33,500), ve všech předkolech KL by byla nasazená. Ohledně soupeřů by ji papírově čekalo (řazeno koeficientem) přinejhorším něco typu Molde. Liberec má koeficient rovných osm (co koukám, tak za hodnocených pět let bodoval dvakrát, třikrát za nula), to by bylo na hraně už ve třetím předkole. Ale my tady prd ovlivníme, je třeba počkat, jak se to vyvine, následně ať se ty místenky do Evropy rozdělí jakkoliv, uhrát co nejvíc už v předkolech (sice budeme zahajovat až na 17. místě žebříčku národních koeficientů, ale ztráta na top 15 není zase tak velká).

frafont

Poèet pøíspìvkù : 533
Join date : 21. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Jaká je situace v lize? Empty Re: Jaká je situace v lize?

Příspěvek pro jadran90 Sun May 30, 2021 5:25 pm

Tak co říkáte na finální situaci?

  1. Slavia začne v 3. předkole LM a bude vždy nasazená, má jistou minimálně skupinu KL. Šance na LM je slušná, v posledním předkole hrozí YB Bern, CZ Bělehrad, nebo milovaní Rangers.
  2. Sparta bude nasazená v 2. předkole nemistrovské části LM, dostane někoho z trojice Rapid Vídeň, Galatasaray, Midtjylland. Pro jistotu skupiny KL musí zvládnout jakékoliv předkolo ze 3 pokusů.
  3. Jeden z vypadnutých tohoto předkola pak čeká Jablonec v 3. předkole EL. I v případě propadnutí do posledního předkola KL hrozí velikáni typu Tottenham, AS Řím.
  4. Plzeň bude v předkolech KL nasazená vždy, ale musí přejít přes 3 soupeře. Většina z nich je hratelných, ale při smůle na los můžou dostat např. Kazaň, Trabzonspor nebo Union Berlín.
  5. Podobně Slovácko, které bude nasazené maximálně na začátku, pak už jen těžší soupeři.

Můj tip? Slavii vidím spíš na skupinu EL. Spartu taky, výš určitě ne. Jablonec vzhledem k postupové cestě nedá ani jeden dvojzápas a bude bez skupiny. Plzeň se Slováckem vypadnou v předkolech, Plzeň možná až v tom posledním, ale vyřadit 3 týmy se mi pro ni zdá nepravděpodobné. Předkola nám prostě nejdou.

jadran90

Poèet pøíspìvkù : 637
Join date : 26. 08. 20

Návrat nahoru Goto down

Jaká je situace v lize? Empty Re: Jaká je situace v lize?

Příspěvek pro Mojiwe Sun May 30, 2021 6:23 pm

Predkola jsou vzdy nevyzpytatelná :/ bude hrat roli unava / EURO / dovolena / slaba forma / no za me by snad bylo lepsi hrat jako vloni na jeden zápas, kde se muze stat cokoliv Smile takze je tezky neco odhadnout. Slavii tez vidim v EL - ale je hezky ze aspon na podzim je budeme sledovat Smile Sparta ma 3 predkola - v LM neverim - tak chytne Galatasaray - ale pak maji predkolo EL a pak kdyztak KL - jestli nedopadne ani jedno bude to propadak Smile Jablonec muze jen prekvapit Smile Plzen a Slovacko 3.predkola projit je temer nerealne - ale uvidime Smile za 2 tymy na podzim bych byl rad Smile
Mojiwe
Mojiwe

Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 23. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Jaká je situace v lize? Empty Re: Jaká je situace v lize?

Příspěvek pro frafont Sun May 30, 2021 9:54 pm

Sparta by ve třetím předkole EL dostala buď Anorthosis, nebo St. Johnstone, přes oba by projít měla (jestli ne, tak to by už byla snad ještě větší ostuda než Subotica a Hacken v minulosti). Ve čtvrtém předkole je pak ten bordel s losováním a s prioritami, tam teoreticky jako soupeř hrozí třeba Fenerbahce. Celkově to vidím tak, že dva postupy do skupiny je tak maximum.

frafont

Poèet pøíspìvkù : 533
Join date : 21. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Jaká je situace v lize? Empty Re: Jaká je situace v lize?

Příspěvek pro Jakub V. Mon May 31, 2021 2:08 am

Podle mě 3 skupiny - Slavia, Sparta i když vypadne v 2. předkole LM tak 3. předkolo EL musí dát, a Plzeň, která bude nasazená, což je v KL obrovská výhoda. Jablonec by musel mít štěstí na los a Slovácko je nereálné.

Jakub V.

Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 22. 10. 20

Návrat nahoru Goto down

Jaká je situace v lize? Empty Re: Jaká je situace v lize?

Příspěvek pro callaque Mon May 31, 2021 10:38 am

Já to vidím na 2 týmy ve skupinách.

Slavia - EL
Sparta - KL

Ostatní vypadnou v předkolech, včetně Plzně. Bohužel.

callaque

Poèet pøíspìvkù : 178
Join date : 17. 08. 18

Návrat nahoru Goto down

Jaká je situace v lize? Empty Re: Jaká je situace v lize?

Příspěvek pro vlasta Wed Jun 02, 2021 6:02 pm

Zdravím kdy se začnou losovat 1.kola nemohu to najít díky jinak to vidím na dvě skupiny

vlasta

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 08. 08. 19

Návrat nahoru Goto down

Jaká je situace v lize? Empty Re: Jaká je situace v lize?

Příspěvek pro Jakub V. Wed Jun 02, 2021 10:04 pm

15.-16. 6. - los 1. a 2. předkol
6.-8. 7. a 13.-15. 7. zápasy 1. předkol
19. 7. - los 3. předkol
20.-22. 7. a 27.-29. 7. - zápasy 2. předkol
2. 8. - los 4. předkol
3.-5. 8. a 10.-12. 8. - zápasy 3. předkol
17.-19. 8. a 24.-26. 8. - zápasy 4. předkol
26.-27. 8. los základních skupin

Jakub V.

Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 22. 10. 20

Návrat nahoru Goto down

Jaká je situace v lize? Empty Re: Jaká je situace v lize?

Příspěvek pro vlasta Thu Jun 03, 2021 11:55 am

Diky

vlasta

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 08. 08. 19

Návrat nahoru Goto down

Jaká je situace v lize? Empty Re: Jaká je situace v lize?

Příspěvek pro SNL Fri Jun 04, 2021 2:22 pm

Statisticky je to na 3 skupiny, reálně při naší smůle a neschopnosti v předkolech max. ty 2
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1171
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Jaká je situace v lize? Empty Re: Jaká je situace v lize?

Příspěvek pro Javor Thu Jun 10, 2021 3:17 pm

Slavia LM, Sparta EL,Plzeň nebo Jablonec KL možná oba,budu držet palce potřebujeme hodně dobrou sezónu aspoň za 8.

Javor

Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 27. 10. 20

Návrat nahoru Goto down

Jaká je situace v lize? Empty Re: Jaká je situace v lize?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru