Evropské poháry a koeficienty
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOP 15

3 posters

Goto down

TOP 15        Empty TOP 15

Příspěvek pro Dan Sun Apr 17, 2022 10:34 pm

Když se člověk podívá do další sezóny, tak to vypadá na zajímavý boj o TOP 15 mezi 12. a 20. místem.

4 volná místa.

Z celkem 9 států, které se o to poperou

Kypr tam dávám také, protože jednou v předkolech udělal neuvěřitelné množství bodů.

Dan

Poèet pøíspìvkù : 931
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

TOP 15        Empty Re: TOP 15

Příspěvek pro Dan Sun Apr 17, 2022 10:38 pm


Dan

Poèet pøíspìvkù : 931
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

TOP 15        Empty Re: TOP 15

Příspěvek pro jadran90 Mon Apr 18, 2022 11:28 am

Bude to ohromně zajímavé. V náš neprospěch hovoří ztráta na začátku a špatné zkušenosti s předkoly. Při dělení 4 se zase body střádají rychleji. Klíčové bude uhrát minimálně 2 skupiny. Pokud se to nepodaří Plzni nebo Spartě, budou to mít další roky už jen těžší a těžší kvůli (ne)nasazení.

S Kyprem souhlasím, ale TOP 15 podle mě neohrozí. Co může hodně hrát roli je vyřazení Ruska a "forma" Ukrajiny, jestli vůbec bude hrát. Předkola nemistrovské části LM tím utrpěla na kvalitě a vicemistři Kypru, Dánska, Turecka tak uhrát body/skupiny navíc.

Můj tip na vývoj je, že stahovat bude hlavně Chorvatsko a Dánsko, klesat Ukrajina a Norsko a zbytek tak nějak stagnovat. Velký otazník vidím u Turecka.


jadran90

Poèet pøíspìvkù : 638
Join date : 26. 08. 20

Návrat nahoru Goto down

TOP 15        Empty Re: TOP 15

Příspěvek pro jadran90 Mon Apr 18, 2022 11:33 am

A mimochodem, už se těším.:-) Po konci Slavie mě v pohárech zajímá už jen vítěz LM a jestli WestHam nevyhraje EL.

jadran90

Poèet pøíspìvkù : 638
Join date : 26. 08. 20

Návrat nahoru Goto down

TOP 15        Empty Re: TOP 15

Příspěvek pro Dan Tue Apr 19, 2022 1:04 pm

jadran90 napsal:A mimochodem, už se těším.:-) Po konci Slavie mě v pohárech zajímá už jen vítěz LM a jestli WestHam nevyhraje EL.

To je vlastně pravda, to nás může ovlivnit a naše konkurenty taky. Ani jsem se ještě nedíval, jaké důsledky to bude mít.

Dan

Poèet pøíspìvkù : 931
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

TOP 15        Empty Re: TOP 15

Příspěvek pro Dan Tue Apr 19, 2022 1:04 pm

jadran90 napsal:Bude to ohromně zajímavé. V náš neprospěch hovoří ztráta na začátku a špatné zkušenosti s předkoly. Při dělení 4 se zase body střádají rychleji. Klíčové bude uhrát minimálně 2 skupiny. Pokud se to nepodaří Plzni nebo Spartě, budou to mít další roky už jen těžší a těžší kvůli (ne)nasazení.

S Kyprem souhlasím, ale TOP 15 podle mě neohrozí. Co může hodně hrát roli je vyřazení Ruska a "forma" Ukrajiny, jestli vůbec bude hrát. Předkola nemistrovské části LM tím utrpěla na kvalitě a vicemistři Kypru, Dánska, Turecka tak uhrát body/skupiny navíc.

Můj tip na vývoj je, že stahovat bude hlavně Chorvatsko a Dánsko, klesat Ukrajina a Norsko a zbytek tak nějak stagnovat. Velký otazník vidím u Turecka.


No jo vlastně, nemistrovskou část budou mít nyní naši konkurenti snazší.

Dan

Poèet pøíspìvkù : 931
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

TOP 15        Empty Re: TOP 15

Příspěvek pro dobeczkowski Thu May 05, 2022 10:57 pm

Skoti ve finále Very Happy když vyhrají, tak budou mít dva týmy jisté ve skupině Lm, bo Celtic jde přímo Very Happy

dobeczkowski

Poèet pøíspìvkù : 1344
Join date : 23. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

TOP 15        Empty Re: TOP 15

Příspěvek pro Dan Sat May 07, 2022 1:45 pm

dobeczkowski napsal:Skoti ve finále Very Happy když vyhrají, tak budou mít dva týmy jisté ve skupině Lm, bo Celtic jde přímo Very Happy

Je to hukot.

Dan

Poèet pøíspìvkù : 931
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

TOP 15        Empty Re: TOP 15

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru