Evropské poháry a koeficienty
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Příští sezóna - udržíme TOP 15?

+24
husar12
Sim901
opasino
Šotek
SNL
frafont
Dan
Kickball
dobeczkowski
havlitom
callaque
hej243293
Klaster13
AndRus
daniel moško
Vendolas
f@rth
haXo
marcus1
OnderCZ
Mojiwe
RobRoy
pohy
coen
28 posters

Strana 3 z 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Goto down

Příští sezóna - udržíme TOP 15? - Stránka 3 Empty Re: Příští sezóna - udržíme TOP 15?

Příspěvek pro Mojiwe Tue Aug 07, 2018 2:08 pm

Proto jak se to již psalo, lepší možná skončit těsně na 16 místě s rozumným koeficientem a poté dělit 4 Smile Každý rok je tam tým, co tam prostě ten koeficient kazí Smile
Mojiwe
Mojiwe

Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 23. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Příští sezóna - udržíme TOP 15? - Stránka 3 Empty Re: Příští sezóna - udržíme TOP 15?

Příspěvek pro Dan Tue Aug 07, 2018 3:08 pm

Já chci 15. příčku. Jeden tým navíc má zkušenost v EL a nikde není psáno, že Sparta, Plzeň i Slavia musí být do 4. místa. Navíc to 2. místo je mnohem atraktivnější. Šance na LM a mnohem větší šance na EL.

Dan

Poèet pøíspìvkù : 931
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Příští sezóna - udržíme TOP 15? - Stránka 3 Empty Re: Příští sezóna - udržíme TOP 15?

Příspěvek pro SNL Tue Aug 07, 2018 3:14 pm

Průser je s tím novým systémem ligy, kdy to jedno místo spadne někam pro 7. tým ligy, takže když by byly jenom 4 místa, tak postupují jenom první 3, když nepočítám ještě pohár
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1175
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Příští sezóna - udržíme TOP 15? - Stránka 3 Empty Re: Příští sezóna - udržíme TOP 15?

Příspěvek pro Šotek Tue Aug 07, 2018 4:15 pm

Jasná věc-udržet 15.příčku a bojovat o LM ve dvou. LM je snad priorita!

Šotek

Poèet pøíspìvkù : 369
Join date : 20. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Příští sezóna - udržíme TOP 15? - Stránka 3 Empty Re: Příští sezóna - udržíme TOP 15?

Příspěvek pro Dan Tue Aug 07, 2018 6:25 pm

Přesně, hlavní je LM, ač tedy 70 mega se našim týmům za EL velice hodí. Plus další peníze za body, televizní práva, vstupenky plus asi prodeje hráčů za vyšší ceny.

Dan

Poèet pøíspìvkù : 931
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Příští sezóna - udržíme TOP 15? - Stránka 3 Empty Re: Příští sezóna - udržíme TOP 15?

Příspěvek pro Dan Tue Aug 07, 2018 6:29 pm

Ten nový systém ligy nás vyloženě nutí k tomu, abychom byli do patnáctky. :-D Představa, že jen první dva týmy ligy mají jisté kvalifikace pohárů, je děsivá. 

Naprostá pakárna, kdybychom do pohárů posílali jen 4 týmy a jeden z nich by byl desátý a další z druhé ligy z poháru. :-D Omg, musíme být do patnáctky.


Naposledy upravil Dan dne Tue Aug 07, 2018 8:28 pm, celkově upraveno 2 krát

Dan

Poèet pøíspìvkù : 931
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Příští sezóna - udržíme TOP 15? - Stránka 3 Empty Re: Příští sezóna - udržíme TOP 15?

Příspěvek pro SNL Tue Aug 07, 2018 7:11 pm

Ono s tím zvýšením hodnoty hráčů ten zisk z LM může jít klidně do půl mld.
Já ten debilní systém nevymyslel Very Happy
Na druhou stranu - z 2. místa do LM je skoro nereálný, co si budem povídat
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1175
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Příští sezóna - udržíme TOP 15? - Stránka 3 Empty Re: Příští sezóna - udržíme TOP 15?

Příspěvek pro Dan Tue Aug 07, 2018 8:33 pm

SNL napsal:Ono s tím zvýšením hodnoty hráčů ten zisk z LM může jít klidně do půl mld.
Já ten debilní systém nevymyslel Very Happy
Na druhou stranu - z 2. místa do LM je skoro nereálný, co si budem povídat

Ten systém je dobrý, bude více atraktivních zápasů. Jen to nemělo podle mě být rozděleno na 6 - 4 - 6, ale třeba 4 - 6 - 6 s tím, že v té horní části by hrál každý s každým dvakrát. Přestaly by být spekulace o tom, zda je lepší 6. nebo 7. místo a každý by chtěl být v té horní části. Pak bychom se nemuseli bát, že by nějací nekopové jen párkrát náhodně vyhráli a šli do kvalifikace EL. I při 15. příčce doufám, že bude trio Sparta, Slavia a Plzeň na prvních třech příčkách. Zatím to vypadá, že by tam být měli. :-)

Dan

Poèet pøíspìvkù : 931
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Příští sezóna - udržíme TOP 15? - Stránka 3 Empty Re: Příští sezóna - udržíme TOP 15?

Příspěvek pro Vendolas Thu Aug 09, 2018 12:20 am

Tak Řekové se toho nebojí a už jsou před námi Sad A smrdí to i dále. Dnes můžou před nás jak Chorvati, tak Švýcaři, jenž mají ve hře 2, resp. 3 týmy oproti naši jediné Sigmě.

Vendolas

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 17. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Příští sezóna - udržíme TOP 15? - Stránka 3 Empty Re: Příští sezóna - udržíme TOP 15?

Příspěvek pro Dan Thu Aug 09, 2018 12:31 am

Já stejně doufám, že ostatním zemím kolem nás plno týmů vypadne, protože to 4. předkolo EL je v novém systému fakt brutální. Plzeň a Slavia tu 15 snad udrží.

Dan

Poèet pøíspìvkù : 931
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Příští sezóna - udržíme TOP 15? - Stránka 3 Empty Re: Příští sezóna - udržíme TOP 15?

Příspěvek pro Vendolas Thu Aug 09, 2018 12:37 am

Hlavně, že máme nový formát soutěže u nás... Už vidím, jak hraje 7. ligový tým baráž o EL s 3. z tabulky, protože budeme mít 4 týmy do pohárů a MOL Cup vyhraje nějaký tydýt ze středu tabulky.

Vendolas

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 17. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Příští sezóna - udržíme TOP 15? - Stránka 3 Empty Re: Příští sezóna - udržíme TOP 15?

Příspěvek pro Dan Thu Aug 09, 2018 1:28 am

Dánové dnes budou mít jako jediná země v předkolech EL 4 týmy. Mohou získat až 0,8 bodů, což by byla garda. Doufám, že získají nula. :-D Ovšem nijak nepředpokládám, že zítra ČR získá více bodů než Dánové.

Dan

Poèet pøíspìvkù : 931
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Příští sezóna - udržíme TOP 15? - Stránka 3 Empty Re: Příští sezóna - udržíme TOP 15?

Příspěvek pro daniel moško Thu Aug 09, 2018 8:00 am

f@rth napsal:Aby byla Plzeň ve třetím koši tak by se muselo stát, že vypadnou 3 ze 4 klubů s vyšším koeficientem, které jsou ještě v kvalifikaci. Tzn. Benfika, Ajax, Salzburg a Dynamo Kyjev. Jinak je docela zajímavé jak se to nalosovalo kolem nás. Můj tip zemí kolem nás co protlačí do skupin.

11. Rakousko - 2x - Salzburg + Rapid
12. Nizozemsko - 4x PSV a Ajax (jistota) + Alkmaar a Feynoord (rád bych se plet, ale myslím, že to Alkmaar doma otočí)
13. Dánsko - 1x Kodaň - mají to sice hezky rozjetý, ale dojde jim pomalu dech
14. Švýcarsko - 2x Bern, Curych - Švýcarům letos moc nevěřím
15. ČR - 3x -  myslim že Olomouc ani Sparta se tam nedostanou - uvidíme
16. Řecko - 3x AEK, PAOK, Olympiakos
17. Chorvatsko - 2x  Din. Zagreb, Rijeka


ahoj, no ja verim, ze Slovan vyradi Rapid :-) a Trencin prejde cez Feyenoord. Nizozemci prileteli bez van Persieho a dalsich 4-5 hracov zakladnej zostavy.
potom, ako trencin vypraskal polske Zabrze, si neskromne myslim, ze Feyenoord mozu doma porazit a potom v odvete bude mat feyenoord noz na krku.
Pri Slovane to vidim tak na 40-60 na postup, ale vsetko je mozne. Suma sumarum, ak to vyjde, pomoze to nam aj VAM.

daniel moško

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 09. 08. 18

Návrat nahoru Goto down

Příští sezóna - udržíme TOP 15? - Stránka 3 Empty Re: Příští sezóna - udržíme TOP 15?

Příspěvek pro marcus1 Thu Aug 09, 2018 8:44 am

Letos ten boj o 15-ku a tedy 5 týmů v pohárech vypadá hodně zajímavě. Nevýhoda je, že i my se můžeme ocitnout na 16. nebo 17. místě (a tedy bez 2 týmů v LM).
Ze začátku sezony jsem tomu nevěřil, ale po vypadnutí Sparty a předpokládané konečné Olomouce (nejpozději v dalším kole se Sevillou) to zatím nevypadá nijak optimisticky. Takže jak to vidim s našimi konkuirenty?
1) Rakousko podle mě bude ztrácet (hodně silný je jenom Salzburg), ale má dobrou pozici z minulých let, takže zřejmě zůstane v žebříčku před námi.
2) Holandsko - sice jim vypdnul Alkmaar a Arnhem čeká souboj s Basilejí, přesto si myslím, že Ajax, PSV a Feynoord budou bez problému v žebříčku před námi
3) Dánsko - jeho týmy mají relativně dobrý los, ale podle mě už ve 3. a 4. předkole začnou ztrácet. Předpokládám, že se v žebříčku posunem v rpůběhu sezony před ně
4) Řecko - PAOK zatím hraje skvěle, Olympiakos podle mě taky bude bodovat a AEK včera uhrál 1:1 na Celticu. Zatím to vypadá, že letos se dostanou před nás
5) Chorvatsko - předpokládám, že kromě Dynama Záhřeb už budou mít problémy bodovat, takže bychom měli na konci sezony být v žebříčku před nimi
6) Švýcarsko - bude zajímavé sledovat, jak dopadne Luzern s Olympiakosem a Basilej s Arnhemem - pokud neuspějí, tak podle mě skončí za námi
Takže výsledek? Podle mě skončíme za Holandskem, Řeckem a Rakouskem 14-tí, za námi pak Švýcarsko, Dánsko a Chorvatsko.

marcus1

Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 14. 12. 17

Návrat nahoru Goto down

Příští sezóna - udržíme TOP 15? - Stránka 3 Empty Re: Příští sezóna - udržíme TOP 15?

Příspěvek pro Dan Thu Aug 09, 2018 9:51 am

marcus1 napsal:Letos ten boj o 15-ku a tedy 5 týmů v pohárech vypadá hodně zajímavě. Nevýhoda je, že i my se můžeme ocitnout na 16. nebo 17. místě (a tedy bez 2 týmů v LM).
Ze začátku sezony jsem tomu nevěřil, ale po vypadnutí Sparty a předpokládané konečné Olomouce (nejpozději v dalším kole se Sevillou) to zatím nevypadá nijak optimisticky. Takže jak to vidim s našimi konkuirenty?
1) Rakousko podle mě bude ztrácet (hodně silný je jenom Salzburg), ale má dobrou pozici z minulých let, takže zřejmě zůstane v žebříčku před námi.
2) Holandsko - sice jim vypdnul Alkmaar a Arnhem čeká souboj s Basilejí, přesto si myslím, že Ajax, PSV a Feynoord budou bez problému v žebříčku před námi
3) Dánsko - jeho týmy mají relativně dobrý los, ale podle mě už ve 3. a 4. předkole začnou ztrácet. Předpokládám, že se v žebříčku posunem v rpůběhu sezony před ně
4) Řecko - PAOK zatím hraje skvěle, Olympiakos podle mě taky bude bodovat a AEK včera uhrál 1:1 na Celticu. Zatím to vypadá, že letos se dostanou před nás
5) Chorvatsko - předpokládám, že kromě Dynama Záhřeb už budou mít problémy bodovat, takže bychom měli na konci sezony být v žebříčku před nimi
6) Švýcarsko - bude zajímavé sledovat, jak dopadne Luzern s Olympiakosem a Basilej s Arnhemem - pokud neuspějí, tak podle mě skončí za námi
Takže výsledek? Podle mě skončíme za Holandskem, Řeckem a Rakouskem 14-tí, za námi pak Švýcarsko, Dánsko a Chorvatsko.
No, to by nebylo tak špatné. Hlavně, ať jsme do té patnáctky. Máme tři dobré týmy do pohárů, škoda riskovat, že by se jeden z nich nedostal ani do předkol. Že jsme do 15. tuto sezónu pomohlo Spartě, že mohla hrát předkola. Před silné trio se může nějaký tým vklínit. 

A pokud by se naše trio dostalo vždy i přes například 17. příčku? 
1. Je lepší, když druhý bude mít šanci na LM a zároveň větší šanci dostat se do EL. 
2. 4. tým si zahraje předkola, získá nové zkušenosti a k tomu nějaký drobný peníz.

Dan

Poèet pøíspìvkù : 931
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Příští sezóna - udržíme TOP 15? - Stránka 3 Empty Re: Příští sezóna - udržíme TOP 15?

Příspěvek pro Dan Thu Aug 09, 2018 2:51 pm

Hloupé bude, že všechny naše týmy budou v tom nejposlednějším, čtvrtém, koši. Malá naděje je u Plzně. To k zisku bodů také nepomůže...

Dan

Poèet pøíspìvkù : 931
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Příští sezóna - udržíme TOP 15? - Stránka 3 Empty Re: Příští sezóna - udržíme TOP 15?

Příspěvek pro SNL Thu Aug 09, 2018 6:06 pm

Na tom je vidět, jak je ten novej systém ligy debilní. Už teď mě sralo, že z poháru může postoupit nějakej šmejd, co nic neuhraje (a taky se stalo) a teď můžem škrtnout ještě jeden tým. Kdyby nebylo tohle, tak z hlediska koeficientu je nejspíš lepší skutečně ve 4 než v 5
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1175
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Příští sezóna - udržíme TOP 15? - Stránka 3 Empty Re: Příští sezóna - udržíme TOP 15?

Příspěvek pro f@rth Thu Aug 09, 2018 7:38 pm

Zatím super, Trenčín 3:0, Olomouc 1:0 a soupeř o 10, tak snad to nezakřiknu, jen to udžet Smile
f@rth
f@rth

Poèet pøíspìvkù : 253
Join date : 16. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Příští sezóna - udržíme TOP 15? - Stránka 3 Empty Re: Příští sezóna - udržíme TOP 15?

Příspěvek pro SNL Thu Aug 09, 2018 7:53 pm

Sevija se už těší... ale tak aspoň bude mít Olomouc zážitek - lepší než vypadnout někde na Ukrajině neba tak něco
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1175
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Příští sezóna - udržíme TOP 15? - Stránka 3 Empty Re: Příští sezóna - udržíme TOP 15?

Příspěvek pro daniel moško Fri Aug 10, 2018 6:41 am

[/quote]

ahoj, no ja verim, ze Slovan vyradi Rapid :-) a Trencin prejde cez Feyenoord. Nizozemci prileteli bez van Persieho a dalsich 4-5 hracov zakladnej zostavy.
potom, ako trencin vypraskal polske Zabrze, si neskromne myslim, ze Feyenoord mozu doma porazit a potom v odvete bude mat feyenoord noz na krku.
Pri Slovane to vidim tak na 40-60 na postup, ale vsetko je mozne. Suma sumarum, ak to vyjde, pomoze to nam aj VAM.[/quote]

Trencin - Feyenoord 4-0 Very Happy
namysleni nizozemci prisli na slovensko, ziadny trening, ziadna tlacovka. na ich webe vcera vecer ziadna info o zapase. tak im treba!
Slovan - Rapid 2-1 a sanca na postup.

v odvete staci dat trencinu 1 gol a Feye by museli dat 6.
Slovan postupi.
Trnave staci proti CZ Belehrad 0-0.

Podotykam, ze v playoff ich cakaju paradoxne asi slabsi superi: Trencin - Larnaca/Sturm Graz; Trnava - Ljublana/Helsinki a Slovan - Hajduk/ Steaua

daniel moško

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 09. 08. 18

Návrat nahoru Goto down

Příští sezóna - udržíme TOP 15? - Stránka 3 Empty Re: Příští sezóna - udržíme TOP 15?

Příspěvek pro haXo Fri Aug 10, 2018 9:25 am

Podotykam, ze v playoff ich cakaju paradoxne asi slabsi superi: Trencin - Larnaca/Sturm Graz; Trnava - Ljublana/Helsinki a Slovan - Hajduk/ Steaua

No kamosko ,všetko dobre aj ja verím že majú všetci na postup akurát si sa sekol s tým potencionálnym súperom Trnavy. Pretože tu Ľubľanu by dostali v prípade vypadnutia do Európskej ligy. V prípade postupu by Trnava hrala proti Salzburgu

haXo

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 19. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Příští sezóna - udržíme TOP 15? - Stránka 3 Empty Re: Příští sezóna - udržíme TOP 15?

Příspěvek pro AndRus Fri Aug 10, 2018 10:38 am

Včera solidní výkon Sigmy. Pokud budou hrát stejně dobře i v Kazachstánu, postoupí. Škoda losu, ale Sevilla včera nehrála nic moc, tak ani Play-off není úplně nehratelné.

Velké díky slovenským týmům, hlavně Trenčínu. Feyenoord už je prakticky venku, to se nám hodí do krámu. A kdyby to dotáhl Slovan ve Vídni k postupu, byla by to paráda. Rakušanům reálně hrozí, že budou mít ve skupinách jen 1/5, Holanďanům a Švýcarům 2/5. Ani Olympiakos nemá cestu do skupin ustlanou, Řecko pokud možno taktéž jen 2/5. Chorvati doufám víc než 1/4 neprotlačí a kolik (a jestli vůbec) protlačí týmů do skupin Dánové, to je ve hvězdách. Se třemi týmy ve skupinách bychom tak mohli mít lehkou výhodu, i kdyby se tam Sigma nedostala. Včerejších 0 bodů pro Rakousko a Nizozemí, hezky se na ten livescore dívalo Smile.

AndRus

Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 03. 12. 17

Návrat nahoru Goto down

Příští sezóna - udržíme TOP 15? - Stránka 3 Empty Re: Příští sezóna - udržíme TOP 15?

Příspěvek pro opasino Fri Aug 10, 2018 11:07 am

Jojo, včera z našeho pohledu velmi krásné výsledky.
opasino
opasino

Poèet pøíspìvkù : 1158
Join date : 23. 11. 17
Location : CZ

Návrat nahoru Goto down

Příští sezóna - udržíme TOP 15? - Stránka 3 Empty Re: Příští sezóna - udržíme TOP 15?

Příspěvek pro Klaster13 Sun Aug 12, 2018 11:43 am

SNL napsal:0,2 = to je jedna blbá výhra v předkolech - ta Sparta nás může mrzet.
Slávisti mají pořádný štěstí na los - akorát musí vyřadit ten Kyjev...

Štěstí na los ? Jaký los měla Sparta a jak dopadla, ta mě teda nakrkla.... Výkonostně je na tom Slavia teď podobně jako ten Kyjev, alespoň ze zápasu mě to tak připadalo. Ještě, že dali na konci ten gol, jsem zvědavý na západ v Kyjevě. Olomouc dobrý, ale Sevila je bohužel stopka... tomu zase říkám smůla na los.. nedá se nic dělat.

Procházel jsem si průběžné výsledky po minulém kole a Rakušáci (Sturm, Rapid a LINZ všechno prohra) a Holanďani (Feyenord i Vitesse ) to mají hodně nakloněné, snad se to v odvetách potvrdí. Jen Dánové vypadají, že půjdou dál.

Slávka pokud by postoupila, tak je to nějakých +6 bodů společně s kvalifikací a 6 krásných zápasů. Ono už i postup přes Kyjev jsou vlastně další dva zápasy navíc a potencionální body. Je to fakt podivný system, dvě kola mají některé kluby jistou LM a jednim postupem se vlastně nic neřeší, jen zápas navíc.

Klaster13

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 25. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Příští sezóna - udržíme TOP 15? - Stránka 3 Empty Re: Příští sezóna - udržíme TOP 15?

Příspěvek pro SNL Sun Aug 12, 2018 12:14 pm

Na to že je to nemistrovská čás LM, tak mají hodně velký štěstí - akorát musí přejít přes ten Kyjev.
Někde jsem to psal - Kyjev je v žebříčku klubů hned za Čelzí, obávám se, že si to doma pohlídají.
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1175
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Příští sezóna - udržíme TOP 15? - Stránka 3 Empty Re: Příští sezóna - udržíme TOP 15?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru