Evropské poháry a koeficienty
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slavia - je lepší, když se dostane do LM nebo EL?

+7
Mojiwe
AndRus
Šotek
Klaster13
marcus1
SNL
Dan
11 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Slavia - je lepší, když se dostane do LM nebo EL? - Stránka 2 Empty Re: Slavia - je lepší, když se dostane do LM nebo EL?

Příspěvek pro opasino Wed Aug 15, 2018 11:14 am

Ano, teď to dává jasný smysl, neskutečné, co si dovolí. Ale výkon Slávky mě velmi velmi potěšil.
opasino
opasino

Poèet pøíspìvkù : 1158
Join date : 23. 11. 17
Location : CZ

Návrat nahoru Goto down

Slavia - je lepší, když se dostane do LM nebo EL? - Stránka 2 Empty Re: Slavia - je lepší, když se dostane do LM nebo EL?

Příspěvek pro Vendolas Wed Aug 15, 2018 1:30 pm

Slavia hrála hodně do kopce .. a ještě proti větru. Chtělo se i zvracet u toho výkonu sudích... Stačí se podívat na vyrovnané držení míče a fauly 13:30? Aneb pro domácí se pískala kde jaká blbost i ve středu hřiště, hosté nedostali za zápas prakticky nic. O rozebíraných hrubých chybách ani nemluvě... Hra Slavie byla ale dobrá - v obou zápasech. Věřím, že jí to vydrží a ve skupině jí nikdo nekuchne a s přehledem postoupí - můj tip s 11 body 3-2-1 Smile

Vendolas

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 17. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Slavia - je lepší, když se dostane do LM nebo EL? - Stránka 2 Empty Re: Slavia - je lepší, když se dostane do LM nebo EL?

Příspěvek pro SNL Wed Aug 15, 2018 3:31 pm

Letos to vypadá na vysokou kvalitu v lize (Slavia, Sparta, Plzeň) a paradoxně slabé výsledky v pohárech
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1175
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Slavia - je lepší, když se dostane do LM nebo EL? - Stránka 2 Empty Re: Slavia - je lepší, když se dostane do LM nebo EL?

Příspěvek pro SNL Wed Aug 15, 2018 7:16 pm

Btw. Ajax podle mě je o level níž než Slavia, tam to Kyjevu půjde hladce...
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1175
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Slavia - je lepší, když se dostane do LM nebo EL? - Stránka 2 Empty Re: Slavia - je lepší, když se dostane do LM nebo EL?

Příspěvek pro SNL Wed Aug 15, 2018 7:43 pm

SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1175
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Slavia - je lepší, když se dostane do LM nebo EL? - Stránka 2 Empty Re: Slavia - je lepší, když se dostane do LM nebo EL?

Příspěvek pro opasino Thu Aug 16, 2018 10:53 am

SNL napsal:Btw. Ajax podle mě je o level níž než Slavia, tam to Kyjevu půjde hladce...
No, zase tak snadné to mít Kyjev nebude, ale co jsem viděl v úterý, tak se vlastně bát nemusí Very Happy
opasino
opasino

Poèet pøíspìvkù : 1158
Join date : 23. 11. 17
Location : CZ

Návrat nahoru Goto down

Slavia - je lepší, když se dostane do LM nebo EL? - Stránka 2 Empty Re: Slavia - je lepší, když se dostane do LM nebo EL?

Příspěvek pro SNL Thu Aug 16, 2018 11:41 am

Nj., jak řekl Trpišák - "už víme proč nedostávají goly" Very Happy
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1175
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Slavia - je lepší, když se dostane do LM nebo EL? - Stránka 2 Empty Re: Slavia - je lepší, když se dostane do LM nebo EL?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru