Evropské poháry a koeficienty
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Učastnici EL ze slabších zemí (cca 25. místo a níže) - co by hráli u nás?

3 posters

Goto down

Učastnici EL ze slabších zemí (cca 25. místo a níže) - co by hráli u nás? Empty Učastnici EL ze slabších zemí (cca 25. místo a níže) - co by hráli u nás?

Příspěvek pro Frick Sun May 12, 2019 3:53 am

Jak dobře by si v Česku vedli účastnici EL (tj. týmy od 2. místa níže - aby člověk odfiltroval to, pokud má nějaká slabší země neochvějného a dlouhodobého lídra), ze slabších zemí?

Jaké týmy by se ještě udržely ve FL do 10. místa? Takový Tobol Kostanay? A kdo by se ještě zachránil? Co třeba Vardar Skopje? A co TOP 5 FNL? Viděli bychom v ní třeba FC Lahti? Kdo by se musel spokojit už jen s dolními patry FNL? Možná Fola Esch? A kdo by už musel dát zavděk pouhému naprůměru ČFL/MSFL? Budučnost Podgorica? B36? A odvážil by si někdo tipnout, na jakou ligu u nás by stačilo třeba St. Julia nebo Folgore?

V této souvislosti bych se rád zeptal, jaké jsou myslíte příčiny strašné kvality celků ze Severního Irska a Walesu. Obě fotbalové země s velice dobrými repre. A nejsou schopny mít ve své lize týmy, které by u nás aspoň hrály, dejme tomu, hořejšek FNL. Takové Ústí nebo Varnsdorf bude mít sezónní rozpočet pod 1 mil. Liber.... A i tak by tyhle týmy zřejmě na takovou Balu nebo Coleraine stačily.

Frick

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 30. 05. 18

Návrat nahoru Goto down

Učastnici EL ze slabších zemí (cca 25. místo a níže) - co by hráli u nás? Empty Re: Učastnici EL ze slabších zemí (cca 25. místo a níže) - co by hráli u nás?

Příspěvek pro SNL Sun May 12, 2019 12:10 pm

No to je mě taky záhada, ono vůbec ten poměr cena výkon je u nás hodně k tomu výkonu - kromě toho chorvatska, který má hodně těch talentů a žádný hokej, tak se nám nikdo ani nepřibližuje.
Spíš by mě zajímalo třeba ta Slavia jak v bundeslize, nebo ve španělsku...
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1175
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Učastnici EL ze slabších zemí (cca 25. místo a níže) - co by hráli u nás? Empty Re: Učastnici EL ze slabších zemí (cca 25. místo a níže) - co by hráli u nás?

Příspěvek pro frafont Sun May 12, 2019 12:50 pm

Sev. Irsko, Wales - to bude podle mě hlavně tím, že kvalitní hráči z těchhle zemí jdou hrát do Anglie nebo někam, doma zůstává ten druhej a další sled.

frafont

Poèet pøíspìvkù : 534
Join date : 21. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Učastnici EL ze slabších zemí (cca 25. místo a níže) - co by hráli u nás? Empty Re: Učastnici EL ze slabších zemí (cca 25. místo a níže) - co by hráli u nás?

Příspěvek pro Frick Sun May 12, 2019 1:53 pm

frafont napsal:Sev. Irsko, Wales - to bude podle mě hlavně tím, že kvalitní hráči z těchhle zemí jdou hrát do Anglie nebo někam, doma zůstává ten druhej a další sled.

Jenže i to "nejlepší z druhého sledu" by zřejmě sportovně nemělo ani na Varnsdorf nebo Třinec. A to mi přijde i na "druhý ostrovní sled" strašně málo.

Frick

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 30. 05. 18

Návrat nahoru Goto down

Učastnici EL ze slabších zemí (cca 25. místo a níže) - co by hráli u nás? Empty Re: Učastnici EL ze slabších zemí (cca 25. místo a níže) - co by hráli u nás?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru