Evropské poháry a koeficienty
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Předkola - jaro 2019

+24
hej243293
JayKey89
Šotek
Pistac
coen
SNL
dobeczkowski
OTASi
Dan
f@rth
Petr
callaque
OnderCZ
marcus1
Mojiwe
opasino
frafont
newcomer
haXo
Vendolas
M_
Klaster13
ocypuc
AndRus
28 posters

Strana 1 z 20 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next

Goto down

Předkola - jaro 2019 Empty Předkola - jaro 2019

Příspěvek pro Mojiwe Mon Jun 03, 2019 10:30 am

SLAVIA - 4. předkolo LM
- Pokud udrží kádr, tak mají velkou šanci se probojovat do základní skupiny
- Asi největší strašák je AJAX - ostatní týmy jsou hratelné, ale bude záležet na formě

Plzeň - 3. předkolo LM
- Jediná výhoda, že nevyhrál Arsenal je, že nemůžeme díky tomu chytnou PSV, ty po minulém výbuchu nic nepodcení a mají výborný kádr
- Určitě hratelnější z dvojice Basilej/Olympiakos je pro nás Basilej - viděl jsem pár zapasů a nemají tam moc tým jako před pár lety
- Důležitý bude postup, jelikož pak je zajištěná minimálně základní skupina EL - to je cíl, přes předkola EL to bude hodně těžké

Sparta - 3 předkolo EL
- Tady je pořád v hlavě ten Arsenal, velká škoda, že není základní skupina, jelikož Sparta v tom rozpoložení co je, to bude mít hodně těžké už v tomto předkole
- Hlavně ať nepřidají další 0 či jeden bod - snad Rosa ještě posílí nějak ten kádr
- Sparta má třetí nejvyšší koeficient v EL, musí si kurva věřit, že postoupí, přijde mi už teď zas posraná, že to nedá
- víc jak polovina hráčů měla na sociálních sítí smutný smajlíky, že nevyhrál Arsenal - prostě se stalo a teď musí kurva zabrat přes předkola
- klidně ať vypadne ve 4. předkole po parádní bitvě a nikdo ji nebude nic vyčítat

Jablonec - 2. předkolo EL
- Nepřál bych jim hlavně Viitorul (RUM), jinak přes 2. předkolo je povinost, poté už to bude nadstandard a štěstí na los

Mladá Boleslav - 2. předkolo EL
- Kdyby měla 3 body jako minulý rok, byla by spokojenost
- Bude záležet jak posílí, jelikož má odejít hodně hráčů
- Osobně jsem to přál MB než Ostravě, ale nevím no, ted s osdtupem času, by Baníkovci doma udělali aspon kotel
- u MB na tom staďáčku mezi panelákama to není moc atmosféra

Bude to zajímavý boj bounce
Mojiwe
Mojiwe

Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 23. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Předkola - jaro 2019 Empty Re: Předkola - jaro 2019

Příspěvek pro SNL Mon Jun 03, 2019 7:52 pm

Slavia - už se to trochu rozpadá (Coufal), tak uvidím, jestli ty letošní úspěchy nebyly shoda okolností
Plzeň - myla by být tuším nasazená v těch případných předkolech EL, i když ti soupeři budou asi těžsí než v minulosti
Sparta - jak jako 3. nejvyšší koeficient? - budou nasazení ve všech předkolech? - no snad nebude další Haken/Vasluj/Subotica
MB - to bylo minulý rok nebo kdy ty 4 výhry? - to by asi bylo takové maximum

Jinak mně to připadá, že je to každý rok nadějné a pak spíš samé selhání, tak uvidíme
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1175
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Předkola - jaro 2019 Empty Re: Předkola - jaro 2019

Příspěvek pro frafont Tue Jun 04, 2019 12:39 am

Třetí nejvyšší koeficient z týmů, co jsou v předkolech EL 19/20. Ovšem koeficient nemusí vůbec nic znamenat, několik let zpátky dokázaly projít do skupiny i nějaký Berševy a Dundalky s koeficientem skoro nula nic.

frafont

Poèet pøíspìvkù : 533
Join date : 21. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Předkola - jaro 2019 Empty Re: Předkola - jaro 2019

Příspěvek pro opasino Tue Jun 04, 2019 1:47 pm

Nazval bych toto vlákno jaro-léto, ale budiž Very Happy
Slávia - já se bohužel obávám, že nám odejde Souček, Deli a Coufal, což už zásah je. Součka nahradí Král, Deliho Kůdela, ale Frydrych na stálý základ jako Coufal imho nemá.
Plzeň - když nedají předkolo LM, uhrajou aspoň dost bodů v předkolech EL
Sparta - koeficient má, tak co už by chtěla více, co mi by jsme za lepší koeficient dali
Jablonec - uvidíme, jak se rozprodají, ale snad postup aspoň v druhém předkole, by měl být povinností
MB - o těch se nemá cenu vyjadřovat, snad daj nějaký bod v předkole
opasino
opasino

Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 23. 11. 17
Location : CZ

Návrat nahoru Goto down

Předkola - jaro 2019 Empty Re: Předkola - jaro 2019

Příspěvek pro SNL Tue Jun 04, 2019 3:26 pm

frafont : Nebo památně tehdy Liberec přes Udine, jak jim to tehdy tam padlo každá střela (0:3), to jsem zíral tehdy, ale to je tak jednou za život takový zápas.

Deli - ten možná neprojde těmi zdravotními, to je možná jediný co ho drží, Souček se zdá být takový kontervativní, možná se do té p... západní tak nehrne, a Coufal ten už je asi jasnej no... Osobně tomu moc nerozumím, když tady mají taky už přes 10mega ročně v klidu, k tomu možná LM, kvalita Slavie lepší než ten odpad bundesligy apod. - bez vztahu k tomu cizímu klubu - žoldáci beze cti - že jim to za to stojí...
Mluví se o Holešovi za Coufala, pak nevím že jsi zapoměl ještě Ngadeho, který je také na stoperu TOP, tam se říkalo že odejde spíš než Deli

Plzeń - ale musí postoupit, protože se to půlí, takže nějaký půlbod do koeficientu by byl propad tak jako tak - ale jako v případě Sparty - aspoň bude na co koukat - mě snad ty předkola bavily vždy snad víc než pak ty skupiny...

Jablonec a MB - když rozprodej - tak doufám že právě do S, S, P - aspoň se ta kvalita trochu zkoncentruje
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1175
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Předkola - jaro 2019 Empty Re: Předkola - jaro 2019

Příspěvek pro opasino Thu Jun 06, 2019 10:54 am

zapoměl ještě Ngadeho - nezapomněl, ale jestli odejde Deli, tak si myslím, že udělají maximum, aby Ngadeho udrželi, oba asi nepustí
mě snad ty předkola bavily vždy snad víc než pak ty skupiny... - to jsem taky zjistil, že mě ty předkola baví asi víc
opasino
opasino

Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 23. 11. 17
Location : CZ

Návrat nahoru Goto down

Předkola - jaro 2019 Empty Re: Předkola - jaro 2019

Příspěvek pro SNL Thu Jun 06, 2019 12:07 pm

Tam se v předkolech ještě o něco hraje, pak je to každoročně spíš zklamání že jich postoupí míň než se čekalo a v těch skupinách to také pak nebývá moc slavný.

Plzeň teď dost posiluje, tak snad to Vrba nějak dobře poskládá a postoupí. Spíš ta Sparta nějak zatím nic.
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1175
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Předkola - jaro 2019 Empty Re: Předkola - jaro 2019

Příspěvek pro OnderCZ Fri Jun 07, 2019 7:44 am

Sparta nic? Nový trenér, odchody nepotřebných, příchody Krejčího, Kozáka, Vindheima, v jednání je Trávník. Já myslím, že je vše na tisíckrát lepší cestě než jiné sezony. Ale ukáže se vše až v reálu.

OnderCZ

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 16. 05. 18

Návrat nahoru Goto down

Předkola - jaro 2019 Empty Re: Předkola - jaro 2019

Příspěvek pro SNL Fri Jun 07, 2019 11:29 am

Nechápu že Sparta v pohodě nakoupí zahraniční hráče za 50mega+ ale českého nejradši zadarmo a k tomu ještě ty rozdíly v platech.
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1175
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Předkola - jaro 2019 Empty Re: Předkola - jaro 2019

Příspěvek pro opasino Sat Jun 08, 2019 1:41 pm

Za Trávníka by měli vypláznout, kolik Pelta chce a vůbec nad tím nepřemýšlet.
opasino
opasino

Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 23. 11. 17
Location : CZ

Návrat nahoru Goto down

Předkola - jaro 2019 Empty Re: Předkola - jaro 2019

Příspěvek pro SNL Sat Jun 08, 2019 3:27 pm

Přesně, ale Kře... asi nesnáší čechy nebo nevím.
Včera jsem viděl repre. zas po letech se na to dalo trochu dívat, i když se slabými Bulhary, ale stejně. Kdyby Sprata byla co k čemu, tak ten Šik hraje ve spartě - plat má teď stejnej beztak jako ti nekopové co přivedli s tím italem. Prý někdo radí - že AS je pro něj moc, že by měl jít do slabšího týmu. Tak to může rovnou do Sparty - naše liga je kvalitní, nejlepší týmy jsou lepší než střed italské ligy. Jinak jako vždy tu repre opět táhne výěr hráčů z jednoho týmu - dřív to byla Plzeň, dnes Slavia.
Tyhle zápasy jsou o ničem - fotbal je týmový sport - naposled to mělo smysl když Brukner měl svou jedenáctku, kde hráli x let v jedné sestavě. Tohle točení hráčů podle toho komu se zrovna daří je úplně o ničem, už aby byly ty předkola
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1175
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Předkola - jaro 2019 Empty Re: Předkola - jaro 2019

Příspěvek pro SNL Fri Jun 14, 2019 1:02 pm

Tak příští týden se už losuje - Plz., Jabl., MB.
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1175
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Předkola - jaro 2019 Empty Re: Předkola - jaro 2019

Příspěvek pro opasino Sat Jun 15, 2019 3:50 pm

Kdy přesně že se losuje?
opasino
opasino

Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 23. 11. 17
Location : CZ

Návrat nahoru Goto down

Předkola - jaro 2019 Empty Re: Předkola - jaro 2019

Příspěvek pro opasino Sat Jun 15, 2019 3:52 pm

Už jsem to našel........
opasino
opasino

Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 23. 11. 17
Location : CZ

Návrat nahoru Goto down

Předkola - jaro 2019 Empty Re: Předkola - jaro 2019

Příspěvek pro SNL Sat Jun 15, 2019 5:12 pm

Tak to bude zajímavý - myslíte že postoupí všichni přes to 2. předkolo?

Co tak sleduji jak posilují klíčové týmy - S S P - vypadá to jako každý rok dobře, ale víme jak to pak bývá...

Naopak Jablonec a MB - tam asi nelze moc čekat.

Tak snad hned na začátek bude příznivý los
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1175
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Předkola - jaro 2019 Empty Re: Předkola - jaro 2019

Příspěvek pro frafont Sat Jun 15, 2019 10:53 pm

Plzeň nejspíš spadne do 3. předkola EL - sice Olympiakos a Basilej už nejsou úplně to, co byly dřív, ale silný jsou pořád až dost. Jablonec a MB - tam bude opravdu třeba mít kliku při losu, protože v nenasazených číhá třeba Viitorul, pak všelijaký ty Kazachstány a Arménie a podobně.

frafont

Poèet pøíspìvkù : 533
Join date : 21. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Předkola - jaro 2019 Empty Re: Předkola - jaro 2019

Příspěvek pro SNL Sun Jun 16, 2019 11:54 am

No, jsem zvědavej jaký vypíšou kurzy na postup, jestli skutečně bude Plzeň až takový autsajdr.
U J. a MB. by byl úspěch nějaký slabý soupeř a postup na 2 výhry. Ty 4 body celkem o nich by se mohly hodit, případně pak ještě něco. Ale spíš to vždy zklame.
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1175
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Předkola - jaro 2019 Empty Re: Předkola - jaro 2019

Příspěvek pro Mojiwe Mon Jun 17, 2019 7:33 am

Je mazec, jak cely koeficient udela to predkolo Smile tymy jsou po dovolene a dost tam hraje roli unava a nesehranost Smile Vsak jak se pak rozehrala Slavka a Plzen ve skupine Smile Skoda ze nemame tu Spartu v zakladni skupine :/ Bude to dost osidne Smile
Mojiwe
Mojiwe

Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 23. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Předkola - jaro 2019 Empty Re: Předkola - jaro 2019

Příspěvek pro SNL Mon Jun 17, 2019 9:57 am

Na tu Spartu jsem zvědavej snad nejvíc - jestli už to Jílek s T.R. trochu pořeší aby to dávalo smysl. Nevím tedy jak to budou mít se stopery, jinak ten tým opět nevypadá špatně - tedy jako každý rok Very Happy
Chtělo by to nějakou pořádnou jízdu něco jako Plzeň v tom prvním roce v LM, kdy vyhráli všechny zápasy v předkolech.
Jediný štěstí je že začínají až ve 3., takže budou mít ještě trochu čas. Tohle se může spíš vymstít J. a MB., že to po dovolené zazdí hned v prvním zápase. Letos mně to připadá, že po té nadstavbě ta letní přestávka skoro nebyla.
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1175
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Předkola - jaro 2019 Empty Re: Předkola - jaro 2019

Příspěvek pro Mojiwe Mon Jun 17, 2019 11:47 am

Slavka ma minimalne EL - verim, ze nejake bod s takovym tymem uhraje Smile Plzen musi postoupit pres 2.predkolo a ma pak jistou Evropu Smile dvojzapas o vsechno - kdyz prohrajou tak je skoda ze nejdou aspon do 4.predkola :/ to treti predkolo je zradne - kazdorocne vypadavaji favoriti (viz.PSV)
Sparta bude zalezet jak budou hraci zdravotne - pripravy maji vzdy skoro celou suprovou a pak prgni zapas o EL a konecna - porad me mrzi ten Arsebla :/ mel vyhrat a Sparta by body udelala ve skupine Smile Jablonec posiluje ze Slavie - tam verim ze 2. predkolo zvladnou Smile Mlada Boleslav je kapitola sama pro sebe Smile tam nejde odhadnout Smile zatim je bez posil a opet budou brat predkolo jako rozjezd na ligu - takze to bude bida :/ Uvidime - letos to bude boj Smile
Mojiwe
Mojiwe

Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 23. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Předkola - jaro 2019 Empty Re: Předkola - jaro 2019

Příspěvek pro Mojiwe Mon Jun 17, 2019 3:26 pm

https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2018-19/364359/weber-k-el-velke-ambice-nejsou-komlicenka-mame-pod-kontrolou.html
Uz tenhle clanek me nastval Smile to je presne ono - mozna lepsi mit v Evrope 4 tymy - bohuzel nova EL2 od 16 mista nema zadneho ucastnika v EL1 pokud nebudeme do 16 mista Smile kazdopadne Ml.Boleslav ma zas predkolo jako pratelacek Smile
Mojiwe
Mojiwe

Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 23. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Předkola - jaro 2019 Empty Re: Předkola - jaro 2019

Příspěvek pro SNL Mon Jun 17, 2019 3:52 pm

Tak musí trochu potrénovat, aby se v další sezoně mohli zas soustředit na boj o poháry Very Happy
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1175
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Předkola - jaro 2019 Empty Re: Předkola - jaro 2019

Příspěvek pro opasino Mon Jun 17, 2019 10:42 pm

Já to psal........................


.................jen ne Bolku Rolling Eyes
opasino
opasino

Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 23. 11. 17
Location : CZ

Návrat nahoru Goto down

Předkola - jaro 2019 Empty Re: Předkola - jaro 2019

Příspěvek pro SNL Tue Jun 18, 2019 9:12 am

mám dojem že tak dva nebo tři roky zpátky snad i uhráli 4 výhry než vypadli, jestli si to nepletu
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1175
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Předkola - jaro 2019 Empty Re: Předkola - jaro 2019

Příspěvek pro opasino Tue Jun 18, 2019 9:30 am

To nic nemění na tom, že bych v poháru raději viděl Liberec nebo možná i Ostravu.
opasino
opasino

Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 23. 11. 17
Location : CZ

Návrat nahoru Goto down

Předkola - jaro 2019 Empty Re: Předkola - jaro 2019

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 20 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru