Evropské poháry a koeficienty
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kypr a Srbsko

5 posters

Goto down

Kypr a Srbsko Empty Kypr a Srbsko

Příspěvek pro RobRoy Thu Jul 11, 2019 7:49 pm

Veliký vzestup těchto dvou zemí v posledních dvou sezónách. Srbsko mě zatím spíš jen baví, ale z Kypru už mám docela obavy, pokud budou mít letos slušnou sezonu aspoň za 5 bodů, tak se přes nás příští sezonu můžou dostat. A vůbec to vypadá, že by se v příštích letech mohli držet stabilně na hraně top 15, kdo by to byl řekl...

Larnaka už dnes vyhrála a Apollon Limassol vede venku 1:0, nakročeno mají pro začátek dobře.
RobRoy
RobRoy

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 19. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Kypr a Srbsko Empty Re: Kypr a Srbsko

Příspěvek pro opasino Fri Jul 12, 2019 12:18 pm

Njn, Kypr si ty stabilní výsledky už pár sezón drží, českým klubům nezbýva než makat.
opasino
opasino

Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 23. 11. 17
Location : CZ

Návrat nahoru Goto down

Kypr a Srbsko Empty Re: Kypr a Srbsko

Příspěvek pro SNL Fri Jul 12, 2019 2:05 pm

Kypr zas v předkolech jak je zvykem uhraje spoustu bodů - toto nám tak nějak chybí - předkola moc nehrajem jak jsme dost vysoko a ve skupinách to není až tak slavný abysme se nějak ještě posouvali
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1173
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Kypr a Srbsko Empty Re: Kypr a Srbsko

Příspěvek pro Kickball Fri Jul 12, 2019 3:43 pm

Ze zemí okolo 15ky jsme jedni z mála ( za posledních 6 sezon jediní), kdo toto umístění dokáže neustále držet při dělení 5, což je dáno zastupitelností silné trojky. Kypr ani Srbsko toto za mě v žádném případě dlouhodobě držet nemohou a to si myslím platí i pro Dánsko. V aktuálním pořadí to ale samozřejmě vypadá nepříjemně..A výše uvedeného bychom si měli vážit. V daných podmínkách je to myslím unikát..

Kickball

Poèet pøíspìvkù : 271
Join date : 22. 08. 18

Návrat nahoru Goto down

Kypr a Srbsko Empty Re: Kypr a Srbsko

Příspěvek pro SNL Fri Jul 12, 2019 3:57 pm

Záhadou je mně ovšem Polsko - prý vyšší rozpočty než u nás a bodů polovina
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1173
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Kypr a Srbsko Empty Re: Kypr a Srbsko

Příspěvek pro marcus1 Fri Jul 12, 2019 6:44 pm

Jak už tady psali jiní - Kypr i Srbsko měli výhodu, že hodně bodů nahráli v předkolech, podobné to má i Dánsko a Rakousko. Rakousku navíc "pomohlo", že hodně dobrej Salzburg pokaždý vypadl v předkolech ligy mistrů a nabíral body v EL - jsem teď hodně zvědavej, jak se rakouským týmům povede letos - Salzburg je přímo v LM a další tým mají přímo v EL, navíc Rapid, který byl v Evropě celkem úspěšný loni v lize propadl a letos v Evropě neni.
Uvidíme, jak se povede Spartě, MB a Jablonci - snad něco uhrají, ideální by bylo, kdyby se aspoň Sparta dostala do skupiny EL.

marcus1

Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 14. 12. 17

Návrat nahoru Goto down

Kypr a Srbsko Empty Re: Kypr a Srbsko

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru