Evropské poháry a koeficienty
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Garantovaný minimální počet zastoupených zemí

3 posters

Goto down

Garantovaný minimální počet zastoupených zemí Empty Garantovaný minimální počet zastoupených zemí

Příspěvek pro Dan Thu Feb 28, 2019 3:43 pm

Nová třetí soutěž zajistí, že ve skupině v soutěžích klubu UEFA bude zastoupeno nejméně 34 zemí (dnes je minimální garantovaný počet 26). Všechny členské asociace budou mít přístup ke třem klubovým soutěžím a všechny sdružení budou mít stejnou celkovou přístupovou kvótu jako v současné době.

Myslíte, že to tak opravdu je?

Zde lze najít originální texty:
https://www.uefa.com/insideuefa/about-uefa/news/newsid=2585829.html

Dan

Poèet pøíspìvkù : 930
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Garantovaný minimální počet zastoupených zemí Empty Re: Garantovaný minimální počet zastoupených zemí

Příspěvek pro SNL Fri Mar 01, 2019 4:01 pm

Snad budeme mít hlavně aspoň 3 kvalitní týmy, a na to jaký bude systém nebudeme muset až tak hledět.
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1175
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Garantovaný minimální počet zastoupených zemí Empty Re: Garantovaný minimální počet zastoupených zemí

Příspěvek pro hej243293 Thu Mar 07, 2019 9:31 pm

Dan napsal:Nová třetí soutěž zajistí, že ve skupině v soutěžích klubu UEFA bude zastoupeno nejméně 34 zemí (dnes je minimální garantovaný počet 26). Všechny členské asociace budou mít přístup ke třem klubovým soutěžím a všechny sdružení budou mít stejnou celkovou přístupovou kvótu jako v současné době.

Myslíte, že to tak opravdu je?

Zde lze najít originální texty:
https://www.uefa.com/insideuefa/about-uefa/news/newsid=2585829.html

Země na 16. místě a horším nebudou mít možnost mít své zástupce ve všech pohárových soutěží (pokud některý jejich klub nebude obhájcem trofeje z předchozí sezóny). Mistři těchto zemí mohou hrát buď v základní skupině LM, základní skupině EL(1) nebo v základní skupině EL(2) (pokud nevypadnou v předkolech a ostatní týmy těchto zemí budou nasazeny jen do předkola EL(2). Takže tyto země mohou na podzim mít své kluby max. ve 2 pohárových soutěží.

https://www.uefa.com/MultimediaFiles/Download/uefaorg/General/02/58/61/42/2586142_DOWNLOAD.pdf

hej243293

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 29. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Garantovaný minimální počet zastoupených zemí Empty Re: Garantovaný minimální počet zastoupených zemí

Příspěvek pro Dan Fri Mar 15, 2019 1:42 am

Tak jsem si to teď počítal a vyšlo mi, že nějaký pohár bude hrát minimálně 34 zemí v tom novém systému a sedí mi to tedy i s tím, co avizuje UEFA.

Dan

Poèet pøíspìvkù : 930
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Garantovaný minimální počet zastoupených zemí Empty Re: Garantovaný minimální počet zastoupených zemí

Příspěvek pro Dan Fri Mar 15, 2019 1:45 am

A nyní jsem spočítal aktuální formát a vychází mi, že poháry bude hrát minimálně 26 zemí. A to také sedí s tím, co píše UEFA.

Dan

Poèet pøíspìvkù : 930
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Garantovaný minimální počet zastoupených zemí Empty Re: Garantovaný minimální počet zastoupených zemí

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru