Evropské poháry a koeficienty
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

+10
frafont
Mojiwe
JayKey89
hej243293
SNL
opasino
Dan
Petr
Šotek
marcus1
14 posters

Strana 1 z 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů Empty LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro opasino Mon Jul 22, 2019 4:37 pm

Tak jak vidíte šance na postup?? Začínáme 2. předkolem. Tipujme čisté postupy a dále jednotlivé výsledky zápasů. Za správný tip na postup je 5 bodů, za správný tip na výsledek utkání 3 body výhra, 1 bod remíza no a za prohru samozřejmě 0 bodů. Body se neodečítají. Body se pro jednotlivé tipaře přenášejí do dalšího kola.
Příklad: Sparta - Trabzon, tipuji - Sparta postup, 1. zápas výhra Sparty, 2. zápas remíza, skutečnost - postup Sparta, 1. zápas výhra Sparty, 2. zápas prohra Sparty, body: 5+3+0, celkem: 8 bodů

U tipování jednotlivých zápasů nehrají roli domácí a venkovní zápasy, tedy do tipu lze uvést, Sparta získá ve dvojzápase 4 body, nebo výhra a remíza.

Moje tipy na toto kolo:

Pyunik - Jablonec, tipuji postup Jablonce se čtyřmi body

Mladá Boleslav - Ordabasy, tipuji postup Bolky se čtyřmi body

Plzeň - Olympiakos, tipuji postup Plzně se třemi body

Tak šup, kdo se přidá??
Napsal jsem něco špatně?? Udělal chybu?? - Nekamenujte mě, stačí upozornit. Wink
opasino
opasino

Poèet pøíspìvkù : 1158
Join date : 23. 11. 17
Location : CZ

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro SNL Mon Jul 22, 2019 4:52 pm

Pyunik - Jablonec - 2x výhra Jablonce
Mladá Boleslav - Ordabasy - výhra MB a remíza
Plzeň - Olympiakos - remíza a prohra Plzně
Sparta - T - remíza a prohra Sparty
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1175
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro marcus1 Mon Jul 22, 2019 5:00 pm

Moje tipy na 2. kolo:
Jablonec - postup, 6 bodů (2 výhry)
Boleslav - postup, 4 body (výhra + remíza)
Plzeň - doufám v postup, 4 body (výhra + remíza)

marcus1

Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 14. 12. 17

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro opasino Mon Jul 22, 2019 7:04 pm

SNL napsal:Sparta - T - remíza a prohra Sparty
To budeme mít až ve třetím kole Arrow

EDIT: Jo a i když už na to bylo upozorněno v jiném obdobném vlákně, tipovat se dá vzdy pouze do prvního výkopu prvního zápasu daných kol, tak s tipy nemeškejte, výkop v Plzni se blíží.
opasino
opasino

Poèet pøíspìvkù : 1158
Join date : 23. 11. 17
Location : CZ

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro Šotek Mon Jul 22, 2019 8:44 pm

Plzeň: remíza a prohra-nepostup
Jablonec: výhra a remíza-postup
MB: remíza a prohra-nepostup

Šotek

Poèet pøíspìvkù : 369
Join date : 20. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro Petr Mon Jul 22, 2019 10:25 pm

Plzeň-dvě prohry-nepostup
Jablonec-jedna prohra, jedna výhra-postup
Boleslav-jedna výhra, jedna prohra-nepostup

Petr

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 22. 07. 19

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro Dan Mon Jul 22, 2019 11:47 pm

Plzeň: nepostup, 3 body (výhra a prohra)
Jablonec: postup, 6 bodů (2 výhry)
Mladá Boleslav: postup, 4 body ( výhra s remízou)

Dan

Poèet pøíspìvkù : 930
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro Dan Mon Jul 22, 2019 11:49 pm

Dan napsal:Plzeň: nepostup, 3 body (výhra a prohra)
Jablonec: postup, 6 bodů (2 výhry)
Mladá Boleslav: postup, 4 body ( výhra s remízou)

Takže ve třetím předkole budeme mít 4 týmy. :-D

Dan

Poèet pøíspìvkù : 930
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro Dan Mon Jul 22, 2019 11:54 pm

Opasino: Já to trochu nechápu. Kolik bodů bych měl v tom tvém příkladě, kdybych si tipnul, že Sparta nepostoupí s dvěma prohrami?

Dan

Poèet pøíspìvkù : 930
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro Dan Mon Jul 22, 2019 11:55 pm

A musím dodat, že se mi tato soutěž líbí. :-)

Dan

Poèet pøíspìvkù : 930
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro opasino Tue Jul 23, 2019 10:22 am

Dan napsal:Opasino: Já to trochu nechápu. Kolik bodů bych měl v tom tvém příkladě, kdybych si tipnul, že Sparta nepostoupí s dvěma prohrami?
No, asi jsem to napsal trochu nešikovně, hlavně jak jsem uváděl ty remízy a prohry, tam jsem měl dát za správné tipy. Nejde v pravém slova smyslu o výsledek pro náš tým.
Příklad: tipuješ - nepostup Sparty, 2x prohra (pokud by bylo přesně podle tvého tipu, tak bys měl 5+3+3=11 bodů)
          realita - nepostup Sparty, 1x remíza, 1x prohra
          celkem máš 5 bodů za správný tip na nepostup, 0 bodů za špatný tip na 1 zápas a 3 body za správný tip na druhý zápas, celkem 8 bodů

Je to nespravedlivé vzhledem k té remíze, za kterou, ač se bude jednat o správný tip, je pouze 1 bod, ale chtěl jsem to rozdělit. Když se podívám na tvůj tip, tak kdyby to vyšlo úplně přesně, tak jestli dobře počítám, tak by jsi měl 31 bodů celkem. Ono to nejde vztáhnout jen na ty české týmy, pak by byli znevýhodněni ti tipéři, kteří tipují v neprospěch CZ týmů (což lze z učitého úhlu pohledu brát jako OK  Laughing ).
Jo, vážně jsem to v tom prvním příspěvku popsal nešikovně. Ale jak říkám, můžeme ještě bodování upravit, kdyby se to takto nelíbilo.
opasino
opasino

Poèet pøíspìvkù : 1158
Join date : 23. 11. 17
Location : CZ

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro Dan Tue Jul 23, 2019 12:35 pm

A co když u mého tipu
1. Plzeň nepostoupí a jednou vyhraje a prohraje
2. Plzeň postoupí a jednou vyhraje a prohraje
Pak je v 1. 5+3+3?
Ve 2. 0+3+3?

Dan

Poèet pøíspìvkù : 930
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro opasino Tue Jul 23, 2019 12:37 pm

Ano
opasino
opasino

Poèet pøíspìvkù : 1158
Join date : 23. 11. 17
Location : CZ

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro Dan Tue Jul 23, 2019 12:40 pm

Máš pravdu, že tipovat remízu se moc nevyplatí, když je za 1 bod. A za tipování prohry je 0 bodů?

Dan

Poèet pøíspìvkù : 930
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro Dan Tue Jul 23, 2019 12:41 pm

A když MB remízuje a prohraje, tak je za ní 1 bod?
Ta Boleslav je toho schopná. :-D

Dan

Poèet pøíspìvkù : 930
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro Dan Tue Jul 23, 2019 12:42 pm

Už to začínám chápat. :-)

Dan

Poèet pøíspìvkù : 930
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro SNL Tue Jul 23, 2019 12:43 pm

MB je schopná nepostoupit i kdyby byla přímo nasazená do skupiny Very Happy
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1175
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro Dan Tue Jul 23, 2019 12:46 pm

SNL napsal:MB je schopná nepostoupit i kdyby byla přímo nasazená do skupiny Very Happy
To je fakt. :-D By něco podělali, třeba špatné financování, chyba v soupisce, dluhy, Bolka by prostě něco vymyslela, aby jí UEFA vyrazila. :-D

Dan

Poèet pøíspìvkù : 930
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro opasino Tue Jul 23, 2019 1:00 pm

Dan napsal:Máš pravdu, že tipovat remízu se moc nevyplatí, když je za 1 bod. A za tipování prohry je 0 bodů?
No právě s tou remízou jsem to psal, ale chtěl jsem to mít rozdělěný, tak jsem si zprvu vůbec neuvědomil, že je to znevýhodněné až tak.
Když tipneš prohru tak je to za 3 body, když uvedeš výhru nebo remízu a bude prohra, tak je to za nulu. Neboj, do toho se dostaneme.
opasino
opasino

Poèet pøíspìvkù : 1158
Join date : 23. 11. 17
Location : CZ

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro hej243293 Tue Jul 23, 2019 4:41 pm

opasino, a nebylo by lepší, logičtější (a jednodušší) dávat automaticky 3 body za správný tip bez ohledu na to, jestli trefíme výhru, remízu či prohru českého týmu?

Za mě 2. předkolo (z pohledu českých klubů) takto:
Plzeň - Olympiakos doma výhra 2:1 a venku prohra 1:3 a postup Olympiakosu (ale budu si přát, abych 5 bodů za postup nedostal)
Pjunik - Jablonec - venku remíza 1:1, doma výhra 2:1 a postup Jablonce
Mladá Boleslav - Ordabasy - doma výhra 2:0, venku prohra 1:2 a postup Boleslavi.

hej243293

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 29. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro opasino Tue Jul 23, 2019 6:44 pm

Dobrá no, bude to tak asi opravdu jednodušší, takže postup 5 bodů, správný výsledek zápasu (V-R-P) 3 body.
Za chvíli začínáme, jdu si připravit večeři a birella. :-D
opasino
opasino

Poèet pøíspìvkù : 1158
Join date : 23. 11. 17
Location : CZ

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro JayKey89 Tue Jul 23, 2019 6:55 pm

Takze muj tip pro 2. kolo.

Plzen - 1 vyhra, postup.
Boleslav - 1 vyhra, nepostup.
Jablonec - 2 vyhry, postup.

JayKey89

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 15. 07. 19

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro Dan Tue Jul 23, 2019 7:02 pm

opasino napsal:Dobrá no, bude to tak asi opravdu jednodušší, takže postup 5 bodů, správný výsledek zápasu (V-R-P) 3 body.
Za chvíli začínáme, jdu si připravit večeři a birella. :-D

Dobrá úprava pravidel, tohle se mi líbí ještě více. :-) Díky za soutěž.

Už je to tady. Plzeň do toho, ať za ní dostanu málo bodů. :-D

Dan

Poèet pøíspìvkù : 930
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro opasino Tue Jul 30, 2019 10:49 pm

Součet za 1. kolo dám někdy v pátek večer nebo sobota, že čtvrtka na pátek budu na cestách. A samozřejmě ihned po konci zápasu Jablonce lze dávat tipy na další kolo, zápasy snad jsou/budou všem jasné, ale raději je pak ještě vypíšu.
opasino
opasino

Poèet pøíspìvkù : 1158
Join date : 23. 11. 17
Location : CZ

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro Dan Wed Jul 31, 2019 1:17 pm

opasino napsal:Součet za 1. kolo dám někdy v pátek večer nebo sobota, že čtvrtka na pátek budu na cestách. A samozřejmě ihned po konci zápasu Jablonce lze dávat tipy na další kolo, zápasy snad jsou/budou všem jasné, ale raději je pak ještě vypíšu.

Děkujeme. :-) Snad budeme moci tipovat 4 týmy.

Dan

Poèet pøíspìvkù : 930
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru