Evropské poháry a koeficienty
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

+10
frafont
Mojiwe
JayKey89
hej243293
SNL
opasino
Dan
Petr
Šotek
marcus1
14 posters

Strana 2 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů - Stránka 2 Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro opasino Wed Jul 31, 2019 1:26 pm

No já v to stále doufám, P+S. Jablonci prostě věřím, že doma aspoň jedna nula ukopou. Boleslavi bohužel dávám tak 30% na postup, více určitě ne.
opasino
opasino

Poèet pøíspìvkù : 1158
Join date : 23. 11. 17
Location : CZ

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů - Stránka 2 Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro Mojiwe Wed Jul 31, 2019 2:15 pm

Doufat a verit muzeme - ale musime byt trosku realisti Smile kazdy je tu spis pesimista a nebo teoretik Smile

Slavka - psal jsem to a stojim si za tim - pokud neprivedou stopera kvality Deliho - bude to tezke prejit pres predkolo Smile Ale min. EL tam je - takze tak jako tak nejaky body budou Smile Ale z predkol by to chtelo aspon jednu vyhru Smile

Plzen - smula na los - Olympiakos je o min.level vyse .Bohuzel Belgie je zas los - kde to je 50 na 50 a plus jeste dalsi 4 predkole top tymy Smile Ale verim ji. Bude muset zabrat a muze i z predkol udelat body - ale tady to je osemetne. Serou me noviny a vsichni co po jednom zapase je odsoudili.

Sparta - tam je zmatek, zraneni, nesehranost - Turci posiluju a hrajou skvelej fotbal. Na jare hrali skvele a maji celou sestavu zdravotne OK a jeste posiluji. Nejtezsi souper co mohli dostat. V momentalni forme by Sparta musela predvest nadstandartni vykon Smile

Jablonec - doma by to zvladnout mohli a pak zkusit stesti v Angli. Ale tady se lamat chleba nebude. Postup do 3.predkola je maximum.

Mlada Boleslav - opet bez nejakych naroku. Postup do 3.predkola by mel byt priorita ale zname tento tym - ve ctvrtek maji konecnou Smile prispeli 0.5body - to je vice bez jsem cekal Smile

Nechci byt prorok nebo skeptik - ale kdyz se podivam na ostatni tymy tak zatim mame zacatek nejhorsi za posledni dekadu. Jsme druha nejhorsi zeme v koeficientu a ve ctvrtek mame 2 tymy na vypadnuti Smile celkem masakr Smile
Mojiwe
Mojiwe

Poèet pøíspìvkù : 210
Join date : 23. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů - Stránka 2 Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro SNL Wed Jul 31, 2019 2:58 pm

Sparta - taky nechápu, jak to může někdo vidět 50:50
MB - taky jim nevěřím v odvetě - viděl jsem jak vypadal první zápas doma

NEjhorší za dekádu - to bude tou nadstavbou
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1175
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů - Stránka 2 Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro marcus1 Fri Aug 02, 2019 5:31 pm

Tak moje tipy moc nevyšly - spočítal jsem si to na 14 bodů. Doufám, že v dalším kole to bude lepší ;-)
Jablonec 0 + 0 + 0 = 0 (nepostup, remiza + prohra)
Boleslav 5 + 3 + 3 = 11 (postup, remiza + vyhra)
Plzen 0 + 3 + 0 = 3 (nepostup, remiza + prohra)
celkem 14 bodů

marcus1

Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 14. 12. 17

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů - Stránka 2 Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro opasino Sun Aug 04, 2019 2:26 pm

Navečer se snad dostanu k noťasu, tak dám konečně přehled.
opasino
opasino

Poèet pøíspìvkù : 1158
Join date : 23. 11. 17
Location : CZ

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů - Stránka 2 Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro opasino Sun Aug 04, 2019 6:51 pm

Ták a máme tu součet za 1. kolo, které bodově vyhrává uživatel SNL s 22 body, takže gratulace.
Pořadí po 1. kole:
1. SNL - 22
2. Dan, Hej243293 - 19
4. Šotek - 17
5. Opasino, Marcus1, Petr - 14
8. Jeykey89 - 3
Doufám, že jsem nikde neudělal chybu, je tady u moře celkem hic Very Happy . Očekávám tipy na 2. kolo, uzavírka tipů je ve čtvrtek v 17:59 hod. před výkopem Sparty.
opasino
opasino

Poèet pøíspìvkù : 1158
Join date : 23. 11. 17
Location : CZ

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů - Stránka 2 Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro SNL Sun Aug 04, 2019 8:00 pm

Skutečně ??? bounce
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1175
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů - Stránka 2 Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro SNL Sun Aug 04, 2019 8:19 pm

Takže:

Sparta - T - remíza a prohra Sparty
MB - FCSB - 2x prohra MB
Plzeň - A - výhra doma P. - venku prohra P. - postup A.
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1175
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů - Stránka 2 Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro Dan Mon Aug 05, 2019 9:39 am

SNL napsal:Takže:

Sparta - T - remíza a prohra Sparty
MB - FCSB - 2x prohra MB
Plzeň - A - výhra doma P. - venku prohra P. - postup A.

Tak takhle tragicky to snad nedopadne.

Dan

Poèet pøíspìvkù : 930
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů - Stránka 2 Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro Dan Mon Aug 05, 2019 9:41 am

Sparta: výhra + prohra - nepostup
Plzeň: prohra + výhra - postup
MB prohra + výhra - nepostup

Dan

Poèet pøíspìvkù : 930
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů - Stránka 2 Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro SNL Mon Aug 05, 2019 10:22 am

Ten los 3. kola byl skutečně smolný
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1175
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů - Stránka 2 Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro Dan Mon Aug 05, 2019 2:03 pm

SNL napsal:Ten los 3. kola byl skutečně smolný

To tedy je.

Dan

Poèet pøíspìvkù : 930
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů - Stránka 2 Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro SNL Mon Aug 05, 2019 2:04 pm

Tak aby nakonec ještě nepostoupila MB
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1175
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů - Stránka 2 Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro Šotek Mon Aug 05, 2019 3:20 pm

Letos se mi to moc nelíbí, ty naše šance-dvě skupiny budou asi maximum. V následujícím předkole čekám další vypadnutí. Snad alespoň jeden proleze, ale jsem spíše pesimista. No
Tady jsou moje tipy:
Plzeň-prohra+výhra a snad postup
Sparta-remíza a prohra a nepostup
Bolka-dvě prohry a nepostup

Šotek

Poèet pøíspìvkù : 369
Join date : 20. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů - Stránka 2 Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro frafont Mon Aug 05, 2019 3:37 pm

Tak si to taky zkusím:
Sparta - Trabzonspor výhra + remíza (postup)
Boleslav - FCSB remíza + prohra (nepostup)
Plzeň - Antverpy 2x remíza (nepostup)

frafont

Poèet pøíspìvkù : 534
Join date : 21. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů - Stránka 2 Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro hej243293 Mon Aug 05, 2019 4:48 pm

opasino napsal:Ták a máme tu součet za 1. kolo, které bodově vyhrává uživatel SNL s 22 body, takže gratulace.
Pořadí po 1. kole:
1. SNL - 22
2. Dan, Hej243293 - 19
4. Šotek - 17
5. Opasino, Marcus1, Petr - 14
8. Jeykey89 - 3
Doufám, že jsem nikde neudělal chybu, je tady u moře celkem hic Very Happy . Očekávám tipy na 2. kolo, uzavírka tipů je ve čtvrtek v 17:59 hod. před výkopem Sparty.

Záleží na výsledcích 1. i 2. zápasu, nebo je jedno, jestli natipuji výhru v 1. zápase a např. remízu ve 2. zápase a ve výsledku bude remíza v 1. zápase a výhra ve 2. zápase a bude se počítat obojí? Pokud by záleželo na každém zápase (což jsem tak původně i chápal), pak bych měl po 2. předkole jen 13 bodů (postup Olympiakosu a Boleslavi a výhra Olympiakosu v odvetě) a asi by bylo v takovém případě lepší psát konkrétně 1. a 2. zápas (nebo doma - venku).

hej243293

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 29. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů - Stránka 2 Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro marcus1 Mon Aug 05, 2019 5:40 pm

Tak doufám, že už se začne dařit:
Spa - výhra + remíza, postup
MB - výhra + remíza, postup
Plz - výhra + prohra, postup
Jinak v předchozím kole téměř všichni tipovali u Jablonce 2 výhry a ten nakonec nejvíc zklamal - tak jsem pro jistotu 2 výhry nikde nedal :-)

marcus1

Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 14. 12. 17

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů - Stránka 2 Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro opasino Mon Aug 05, 2019 6:21 pm

Hej243293: nezáleží, myslím, že jsem to psal o stránku zpět.
opasino
opasino

Poèet pøíspìvkù : 1158
Join date : 23. 11. 17
Location : CZ

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů - Stránka 2 Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro opasino Mon Aug 05, 2019 6:24 pm

Jinak, mé tipy:
Sparta - výhra, prohra, postup
Plzeň - výhra, prohra, postup
MB - remíza a prohra.
opasino
opasino

Poèet pøíspìvkù : 1158
Join date : 23. 11. 17
Location : CZ

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů - Stránka 2 Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro Dan Tue Aug 06, 2019 12:45 am

hej243293 napsal:
opasino napsal:Ták a máme tu součet za 1. kolo, které bodově vyhrává uživatel SNL s 22 body, takže gratulace.
Pořadí po 1. kole:
1. SNL - 22
2. Dan, Hej243293 - 19
4. Šotek - 17
5. Opasino, Marcus1, Petr - 14
8. Jeykey89 - 3
Doufám, že jsem nikde neudělal chybu, je tady u moře celkem hic Very Happy . Očekávám tipy na 2. kolo, uzavírka tipů je ve čtvrtek v 17:59 hod. před výkopem Sparty.

Záleží na výsledcích 1. i 2. zápasu, nebo je jedno, jestli natipuji výhru v 1. zápase a např. remízu ve 2. zápase a ve výsledku bude remíza v 1. zápase a výhra ve 2. zápase a bude se počítat obojí? Pokud by záleželo na každém zápase (což jsem tak původně i chápal), pak bych měl po 2. předkole jen 13 bodů (postup Olympiakosu a Boleslavi a výhra Olympiakosu v odvetě) a asi by bylo v takovém případě lepší psát konkrétně 1. a 2. zápas (nebo doma - venku).

Já to zase chápu tak, že tipujeme, kolik v tom dvojzápase bude výher, proher a remíz.

Dan

Poèet pøíspìvkù : 930
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů - Stránka 2 Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro opasino Tue Aug 06, 2019 10:04 am

Jo, V-R-P. Hej243293 - počítal jsem to znovu a je to dobře.
opasino
opasino

Poèet pøíspìvkù : 1158
Join date : 23. 11. 17
Location : CZ

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů - Stránka 2 Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro JayKey89 Wed Aug 07, 2019 12:11 pm

Po velkem nezdaru v minulem kole budu trochu zdrzenlivejsi.

Sparta - Basaksehir: Remiza a prohra = nepostup
Plzen - Antwerpy: Prohra a vyhra = postup
MB - FCSB: Remiza a prohra = nepostup

JayKey89

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 15. 07. 19

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů - Stránka 2 Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro Vendolas Wed Aug 07, 2019 8:05 pm

No první kolo jsem netipoval, ale přidávám se:
Plzeň - remíz a výhra = postup
Sparta - výhra a prohra = postup
MB - 2x prohra = nepostup

Vendolas

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 17. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů - Stránka 2 Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro SNL Wed Aug 07, 2019 9:01 pm

Že zrovna té MB všichni věří nejmíň...
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1175
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů - Stránka 2 Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro opasino Wed Aug 07, 2019 9:14 pm

No, to je divný 😁
opasino
opasino

Poèet pøíspìvkù : 1158
Join date : 23. 11. 17
Location : CZ

Návrat nahoru Goto down

LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů - Stránka 2 Empty Re: LM a EL - tipování na zápasy a postupy týmů

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru