Evropské poháry a koeficienty
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jak dlouho sledujete evropské poháry?

+5
SNL
kean
KiMo
Dan
opasino
9 posters

Goto down

Jak dlouho sledujete evropské poháry? Empty Jak dlouho sledujete evropské poháry?

Příspěvek pro SNL Wed Jun 22, 2022 8:24 pm

Já asi tak od roku 1998, nebo ten ročník kdy Spartu trénoval Ivan Hašek a postoupili do jarní části LM.
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1175
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho sledujete evropské poháry? Empty Re: Jak dlouho sledujete evropské poháry?

Příspěvek pro opasino Wed Jun 22, 2022 8:29 pm

Já tak nějak +/- od památného finále LM MU-Bayern.
opasino
opasino

Poèet pøíspìvkù : 1156
Join date : 23. 11. 17
Location : CZ

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho sledujete evropské poháry? Empty Re: Jak dlouho sledujete evropské poháry?

Příspěvek pro Dan Thu Jun 23, 2022 4:37 am

Osm let, vždy jsem nějak fandil, ale od té doby, co mi kamarád řekl o Coenovi, tak to sleduju hodně a vím, o co jde.

Dan

Poèet pøíspìvkù : 930
Join date : 16. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho sledujete evropské poháry? Empty Re: Jak dlouho sledujete evropské poháry?

Příspěvek pro KiMo Fri Jun 24, 2022 8:26 am

asi od 1995... je to sranda, ako tie pohare vtedy fungovali... ziadne skupiny, vyradovacka v LM od 1.kola, pohar UEFA, pohar PVP..... Intertotto cup ci ako sa volal ten letny pohar?

KiMo

Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 13. 08. 21

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho sledujete evropské poháry? Empty Re: Jak dlouho sledujete evropské poháry?

Příspěvek pro kean Fri Jun 24, 2022 10:18 am

Já pamatuju jako mimino i slavné vyřazení Olympique Marseille což byl tehdy top tým asi jako dnešní MC nebo PSG, výhru nad Barcelonou, nebo plešatého Vrabce gól z rohu rovnou do brány Laughing Tenkrát snad půlka týmu měla excelentní standardky. Ale sledoval jsem i letní Intertoto. A sázet jsem začal když mě ještě do žádné sázkovky ani nepustili ale jen virtuálně - přečet jsem si někde v novinách kurzy nabouchal to na papír a pak si spočítal výhry Laughing , v reálu už to pak tak veselé nebylo, z poslední ojedinělé výhry jsem naštěstí posplácel co šlo a od té doby nesázím ani netipuju. Bylo to sice max v jednotkách tisíc ale pro mě tehdy majlant a ještě půjčený.

kean

Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 19. 08. 21

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho sledujete evropské poháry? Empty Re: Jak dlouho sledujete evropské poháry?

Příspěvek pro SNL Fri Jun 24, 2022 11:38 am

Jo od sázení je lepší držet se dál.
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1175
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho sledujete evropské poháry? Empty Re: Jak dlouho sledujete evropské poháry?

Příspěvek pro jadran90 Fri Jun 24, 2022 4:50 pm

Evropské poháry sleduju asi tak od roku 2003/2004. Sparta tehdy v LM postoupila do jara vedle budující se Chelsea. Navíc pak bylo naše slavné EURO. Starší vzpomínky mám taky, ale to jsou spíš jen útržky jednotlivých zápasů.

jadran90

Poèet pøíspìvkù : 638
Join date : 26. 08. 20

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho sledujete evropské poháry? Empty Re: Jak dlouho sledujete evropské poháry?

Příspěvek pro frafont Fri Jun 24, 2022 10:28 pm

První zápas pohárů jsem viděl v televizi někdy v devadesátkách (LM Ajax proti někomu - asi Atletico, nebo Juve byl soupeř), pravidelně sleduju plus minus od sezóny 1999/2000.

frafont

Poèet pøíspìvkù : 534
Join date : 21. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho sledujete evropské poháry? Empty Re: Jak dlouho sledujete evropské poháry?

Příspěvek pro opasino Mon Jun 27, 2022 1:45 pm

jadran90 napsal:Evropské poháry sleduju asi tak od roku 2003/2004. Sparta tehdy v LM postoupila do jara vedle budující se Chelsea. Navíc pak bylo naše slavné EURO. Starší vzpomínky mám taky, ale to jsou spíš jen útržky jednotlivých zápasů.
Památné EURO 2004, to bylo super. Jsem byl zrovna na vojně ve Vyškově a abych viděl zápas našich s Nizozemci, tak jsem šel ležet na marodku, že mi jako něco je. Very Happy Very Happy Very Happy
opasino
opasino

Poèet pøíspìvkù : 1156
Join date : 23. 11. 17
Location : CZ

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho sledujete evropské poháry? Empty Re: Jak dlouho sledujete evropské poháry?

Příspěvek pro SNL Mon Jun 27, 2022 6:27 pm

Euro 2004 - to jsme byli někde úplně jinde. Pamatuji jak jsme tehdy s náhradníky vyhráli na Němci ve skupině, když už byl postup jistý. Dnes máme tak 3 hráče jakých jsme měli tehdy tak 20.
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1175
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho sledujete evropské poháry? Empty Re: Jak dlouho sledujete evropské poháry?

Příspěvek pro Šotek Tue Jun 28, 2022 3:58 pm

Fotbal je mým koníčkem dlouho. Když táta kdysi dávno trénoval, tak mě ještě malého brával sebou. Já jsem začal hrát hned od žáků(tenkrát ještě systém přípravek nebyl). I já jsem nějaký čas trénoval a dělal rozhodčího. Teď už zbývá téměř jen ta pasivní stránka. Poháry sleduji také dlouho, ještě za minulého režimu, když byly jen dva programy, tak někdy něco bylo. Matně si pamatuji, že tenkrát byl v televizi Hradec Králové, ale už nevím s kým. Šlo to až na penalty, ale to už byl začátek zpráv a bylo po fotbale. To jsem byl nakrnutej, ale stejně z toho postup nebyl.

Šotek

Poèet pøíspìvkù : 369
Join date : 20. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho sledujete evropské poháry? Empty Re: Jak dlouho sledujete evropské poháry?

Příspěvek pro SNL Tue Jun 28, 2022 6:52 pm

Já hrával jenom na plácku s kamarády, nebo pak ve škole na gymplu jsme hráli místo tělocviku. Ale aspon jsem se naučil kopat míčem ve vzduchu - nevím jak se tomu říká - že se zvedne nohou míč ze země a kope se s ním. Tak aspoň něco, jinak jsem pouze divák.
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1175
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho sledujete evropské poháry? Empty Re: Jak dlouho sledujete evropské poháry?

Příspěvek pro Šotek Sat Jul 02, 2022 2:57 pm

Odborně se tomu říká driblování-jde o to, udržet míč ve vzduchu bez doteku země a při tom zahrát co nejvíce dotekú jakoukoli části nohou, těla či hlavy. Ne rukama. Také jsme v tom soutěžili. Nejvíce jsem měl kdysi dávno v mládí snad okolo čtyřiceti doteků. Teď už jsem rád, když můžu pravidelně koulet bowling Very Happy

Šotek

Poèet pøíspìvkù : 369
Join date : 20. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho sledujete evropské poháry? Empty Re: Jak dlouho sledujete evropské poháry?

Příspěvek pro SNL Sat Jul 02, 2022 7:55 pm

Jojo, jednou se mi podařilo volejbalovej míč takhle kopnout přes síť podlést tu síť a pokračovat dál bez toho aby spadl na zem. Ale už jsem dlouho nekopal.
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1175
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho sledujete evropské poháry? Empty Re: Jak dlouho sledujete evropské poháry?

Příspěvek pro Javor Sun Jul 03, 2022 6:33 am

Začatek devadesatek.Zapasy Viktorka Žižkov -Chelsea,Sparta -AIK Stockholm,PVP Hradec-Dynamo Moskva

Javor

Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 27. 10. 20

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho sledujete evropské poháry? Empty Re: Jak dlouho sledujete evropské poháry?

Příspěvek pro kean Sun Jul 03, 2022 9:16 am

Šotek napsal:Odborně se tomu říká driblování-jde o to, udržet míč ve vzduchu bez doteku země a při tom zahrát co nejvíce dotekú jakoukoli části nohou, těla či hlavy. Ne rukama. Také jsme v tom soutěžili. Nejvíce jsem měl kdysi dávno v mládí snad okolo čtyřiceti doteků. Teď už jsem rád, když můžu pravidelně koulet bowling Very Happy

aneb Radovy legendární >tři žongly< bounce bounce bounce

kean

Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 19. 08. 21

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho sledujete evropské poháry? Empty Re: Jak dlouho sledujete evropské poháry?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru