Evropské poháry a koeficienty
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5. kolo LM, EL a KL

+10
Dan
f@rth
SNL
dobeczkowski
Kickball
jadran90
opasino
mahdi
Pietro
frafont
14 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

5. kolo LM, EL a KL - Stránka 3 Empty Re: 5. kolo LM, EL a KL

Příspěvek pro coen Wed Dec 01, 2021 7:34 pm

Díky, je to možné.

coen

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 15. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

5. kolo LM, EL a KL - Stránka 3 Empty Re: 5. kolo LM, EL a KL

Příspěvek pro callaque Thu Dec 02, 2021 8:20 am

Jakub V. napsal:
dobeczkowski napsal:tak o bonifikačních ani nemluvím, ale zdá se mi, že tam nejsou ani body za remízy a výhry - někdo mě když tak opravte...

callaque napsal:
dobeczkowski napsal:+ ono hlavně za ty předkola play-off nejsou vůbec žádné body, ne?
Jj, za předkola v playoff nejsou bonifikační body ani v EL ani v KL.
Tohle mě taky dost zajímá, protože se o tom nejen tady mluvilo, ale v oficiálních dokumentech jsem o tom zmínku nenašel, tudíž by se body měly rozdávat stejně jako v případě všech ostatních zápasů. A ono bodovat tyto předkola dává smysl - tým na první místě skupiny má dvakrát tolik bonusových bodů a jde přímo do osmifinále, zatímco tým z druhého místa čeká soupeř, který nebyl nejhorší ve skupině lepšího poháru. A z druhé strany zase týmy ze třetích míst nemají žádný bonusový bod. Takže podle mého názoru by bylo spravedlivé a zasloužené předkola play-off normálně bodovat. A jak jsem řekl, v oficiálních dokumentech o nebodování není zmínka, takže by se bodovat měly. Pokud někdo tuto zmínku našel, určitě napište.
Na druhou stranu, ty týmy, které hrají předkolo playoff, mají šanci získat 2-4 body navíc, pokud postoupí, prostě jen za výhry nebo remízy v těchto dvou zápasech, které hrají navíc oproti týmům, které nehrají předkolo.
Snad to není moc nesrozumitelné Smile

callaque

Poèet pøíspìvkù : 180
Join date : 17. 08. 18

Návrat nahoru Goto down

5. kolo LM, EL a KL - Stránka 3 Empty Re: 5. kolo LM, EL a KL

Příspěvek pro Jakub V. Thu Dec 02, 2021 7:53 pm

Jo, ale právě týmy které nehrají předkolo mají větší bonus za první místo, příklad:
osmifinále EL
- 1. ze skupiny EL (4 bonusové body)
- 2. ze skupiny EL (2 bonusové body + max 4 za předkolo)
- 3. ze skupiny LM (0 + max 4)
Je pravda, že 2. ze skupiny může pak jak říkáš získat víc bodů za postup do osmifinále, ale jak jsem již řekl, právě tyto týmy mají nejtěžší cestu, protože hrají předkolo proti favoritovi - třetímu týmu z vyššího poháru.
Obhájit se dají obě verze, uvidíme jak to nakonec bude.

Jakub V.

Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 22. 10. 20

Návrat nahoru Goto down

5. kolo LM, EL a KL - Stránka 3 Empty Re: 5. kolo LM, EL a KL

Příspěvek pro dobeczkowski Tue Dec 07, 2021 10:13 pm

Ty body z předkol play-off se nakonec počítají do národního, ale nepočítají do klubového... Dobrá zpráva pro nás v případě postupů (snad množné číslo) Smile

dobeczkowski

Poèet pøíspìvkù : 1344
Join date : 23. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

5. kolo LM, EL a KL - Stránka 3 Empty Re: 5. kolo LM, EL a KL

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru