Evropské poháry a koeficienty
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sparta :-(

+16
Jiri_UK
OTASi
Majki.1
Vendolas
coen
f@rth
OnderCZ
Sim901
opasino
SNL
Šotek
Frick
marcus1
Mojiwe
frafont
Dan
20 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Sparta :-( - Stránka 2 Empty Re: Sparta :-(

Příspěvek pro OnderCZ Fri Jul 20, 2018 2:19 pm

Žádný pavouk není, los 3. předkola bude teprve v pondělí. z LM nikdo nepadá, přesunou se do kvalifikace o EL.

OnderCZ

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 16. 05. 18

Návrat nahoru Goto down

Sparta :-( - Stránka 2 Empty Re: Sparta :-(

Příspěvek pro f@rth Fri Jul 20, 2018 4:20 pm

Navíc Sparta může dostat Lipsko az ve čtvrtém předkole. Což je zatim dost vzdálená budoucnost když ještě nebyly ani zápasy druhého.
f@rth
f@rth

Poèet pøíspìvkù : 252
Join date : 16. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Sparta :-( - Stránka 2 Empty Re: Sparta :-(

Příspěvek pro Šotek Fri Jul 20, 2018 4:20 pm

Sparta, ani nikdo jiný soupeře pro třetí předkolo ještě nezná. Los by měl být 23.července. A vypadnuvší z druhého předkola nemistrovské části LM jdou do této klasické kvaldy EL, konkrétně právě do třetího předkola.

Šotek

Poèet pøíspìvkù : 365
Join date : 20. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Sparta :-( - Stránka 2 Empty Re: Sparta :-(

Příspěvek pro frafont Mon Jul 23, 2018 2:33 pm

V případě postupu přes Suboticu čeká Bröndby Kodaň. Bezpečně nejtěžší z toho, co bylo po rozdělení do podskupin na výběr (ono teda i před rozdělením jsem je měl mezi řekněme pěticí týmů, které nechci). Když si vzpomenu, jak to Sparta obecně "umí" na tyhle severské týmy a jak to bylo na infarkt posledně s tím Son...něco, tak zrovna moc optimista nejsem.

frafont

Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Sparta :-( - Stránka 2 Empty Re: Sparta :-(

Příspěvek pro Mojiwe Mon Jul 23, 2018 2:42 pm

Bezpečně nejhorší? Ani omylem - dostat Rio Ave či rumuny - tak je konečná Smile

Brondby měli dobrou sezonu - ale jinak průměrnej tým Smile Za mě dobrej a hratelnej los Smile

frafont napsal:V případě postupu přes Suboticu čeká Bröndby Kodaň. Bezpečně nejtěžší z toho, co bylo po rozdělení do podskupin na výběr (ono teda i před rozdělením jsem je měl mezi řekněme pěticí týmů, které nechci). Když si vzpomenu, jak to Sparta obecně "umí" na tyhle severské týmy a jak to bylo na infarkt posledně s tím Son...něco, tak zrovna moc optimista nejsem.
Mojiwe
Mojiwe

Poèet pøíspìvkù : 208
Join date : 23. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Sparta :-( - Stránka 2 Empty Re: Sparta :-(

Příspěvek pro SNL Mon Jul 23, 2018 3:33 pm

Nehráli Rio Ave se Slavií onehdy?

Sparta bude letos pro koeficient klíčová. Letos se liga o nic nehraje, takže snad tomu dají všechno
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1163
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Sparta :-( - Stránka 2 Empty Re: Sparta :-(

Příspěvek pro Mojiwe Mon Jul 23, 2018 3:41 pm

Jo jo hráli spolu doma 0:0 a poté venku 1:1 - Rio Ave ale má tým plný brazilců a španělů - no uvidíme - v předkolech je možný úplně všechno Smile

SNL napsal:Nehráli Rio Ave se Slavií onehdy?

Sparta bude letos pro koeficient klíčová. Letos se liga o nic nehraje, takže snad tomu dají všechno
Mojiwe
Mojiwe

Poèet pøíspìvkù : 208
Join date : 23. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Sparta :-( - Stránka 2 Empty Re: Sparta :-(

Příspěvek pro coen Mon Jul 23, 2018 5:54 pm

Vyřazené kluby z druhého předkola (PAOK - Basilej, Ajax - Sturm Graz) se přesunou do 3. předkola EL, a to do klasické kvalifikace EL, nikoliv do té z vypadnutých klubů z mistrovské části LM.

coen

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 15. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Sparta :-( - Stránka 2 Empty Re: Sparta :-(

Příspěvek pro opasino Thu Jul 26, 2018 10:45 pm

No to bylo něco strašného, co bylo dnes vidět v televizním přenosu, s takovouhle tam Hapal dlouho nevydrží
opasino
opasino

Poèet pøíspìvkù : 1146
Join date : 23. 11. 17
Location : CZ

Návrat nahoru Goto down

Sparta :-( - Stránka 2 Empty Re: Sparta :-(

Příspěvek pro frafont Thu Jul 26, 2018 11:25 pm

Trenér se za posledních několik let měnil snad desetkrát, ale nikam to nevede. Odejít by měli spíš lidi z vyšších pater vedení.

frafont

Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Sparta :-( - Stránka 2 Empty Re: Sparta :-(

Příspěvek pro Mojiwe Fri Jul 27, 2018 8:08 am

Tak to byla katastrofa první třídy Smile nechápu proč nehráli stopeři ze sobotního zápasu s Opavou - no 2:0 je konečná Smile Sparta dostane doma gol a je konec - kdyby aspon 3:1 prohrála - ten gol na soupeřovi hřišti je hodně pak znát Sad
Mojiwe
Mojiwe

Poèet pøíspìvkù : 208
Join date : 23. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Sparta :-( - Stránka 2 Empty Re: Sparta :-(

Příspěvek pro SNL Fri Jul 27, 2018 8:36 am

Kdyby tam tehdy nechali Lavičku tak udělají líp.
Nejvíc mě na tom fascinuje, jak Sparta vždy hraje proti někomu kde je třeba ten Kanga nebo Stanču a vypadá to, jako kdyby proti nim nastoupil Ronaldo a pak ho teda slavně koupí a najednou je z něj aspoň v pohárech ligovej průměrák
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1163
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Sparta :-( - Stránka 2 Empty Re: Sparta :-(

Příspěvek pro Mojiwe Fri Jul 27, 2018 9:00 am

Máš recht Smile ALE podle mě KANGA a STANCIU jsou super hráči - ten pohyb a práce s míčem - je vidět, že jsou jinde - ALE mají šílený spoluhráči.

"kapitán" Šural - obrana - útok - to je prostě bída Smile Kdyby za Spartu hrál Messi nebo Ronaldo - tak zapadnou taky do průměru. Není tam žádnej srdcař - ani v jednom hráči člověk nevidí, že by pro Spartu "umřel". No co - peníze berou - nějaká ta pokutka a za rok půjdou pryč a zase budou v týmu jinde hvězdy Smile Berou to jako přestupní stanici Smile Každopádně pro český koeficient to je utrpení Smile

SNL napsal:Kdyby tam tehdy nechali Lavičku tak udělají líp.
Nejvíc mě na tom fascinuje, jak Sparta vždy hraje proti někomu kde je třeba ten Kanga nebo Stanču a vypadá to, jako kdyby proti nim nastoupil Ronaldo a pak ho teda slavně koupí a najednou je z něj aspoň v pohárech ligovej průměrák
Mojiwe
Mojiwe

Poèet pøíspìvkù : 208
Join date : 23. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Sparta :-( - Stránka 2 Empty Re: Sparta :-(

Příspěvek pro Vendolas Fri Jul 27, 2018 10:31 am

Problém Sparty? Nula nula nic odchovanců, sami cizinci. Průměrný odchovanec by svou bojovnosti odehrál lepší match než "nadprůměrný" cizinec. A jestli to tak Sparta povede dál, bude to mít dlouhodobý charakter, protože mladí kluci v juniorkách neuvidí potenciál zahrát si za áčko a upadne jim tak akorát mládež... Cizinco ano, ale 2-4 to týmů, ne celá 11ka.

Vendolas

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 17. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Sparta :-( - Stránka 2 Empty Re: Sparta :-(

Příspěvek pro opasino Fri Jul 27, 2018 10:48 am

Nevim, jak hráli o víkendu, ale tohle byla naprostá bída. Hrát takhle v lize, ta to oslavím, ale v pohárech je prostě potřeba sbírat body. Ale co jsem včera viděl, tak jediní, kteří trošku zahráli, byly Stanciu a Kanga.
opasino
opasino

Poèet pøíspìvkù : 1146
Join date : 23. 11. 17
Location : CZ

Návrat nahoru Goto down

Sparta :-( - Stránka 2 Empty Re: Sparta :-(

Příspěvek pro Vendolas Fri Jul 27, 2018 12:14 pm

Stanciu i o víkendu byl nebezpečný. Na lajně lítal Ben, ale to je prakticky vše. 60 minut Opava vyrovnaný soupeř, i když nebyla tolik nebezpečná v koncovce, tak ale držení míče nastejno a úspěšnost přihrávek lepší. V první půli se na ní rozhodně dívalo lépe, než na Spartu. Pak přišel ušmudlaný gól z dálky 15-20 minut před koncem a byl na hřišti jeden tým.

Vendolas

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 17. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Sparta :-( - Stránka 2 Empty Re: Sparta :-(

Příspěvek pro frafont Fri Jul 27, 2018 2:08 pm

Hapal končí, místo něj to dočasně přebere Ščasný, než kluci najdou dalšího "maskota na lavičku"...

frafont

Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Sparta :-( - Stránka 2 Empty Re: Sparta :-(

Příspěvek pro Majki.1 Fri Jul 27, 2018 2:35 pm

Sparta má problém delšího rázu, trenér je jen krátkodobé řešení. Je třeba se zbavovat předražených průměných hráčů netvořící partu a taky různých funkcionářů ve vrcholném vedení.

Majki.1

Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 14. 05. 18

Návrat nahoru Goto down

Sparta :-( - Stránka 2 Empty Re: Sparta :-(

Příspěvek pro opasino Fri Jul 27, 2018 4:20 pm

Smile co jsem včera říkal/psal Smile
opasino
opasino

Poèet pøíspìvkù : 1146
Join date : 23. 11. 17
Location : CZ

Návrat nahoru Goto down

Sparta :-( - Stránka 2 Empty Re: Sparta :-(

Příspěvek pro OnderCZ Fri Jul 27, 2018 11:46 pm

Smutné to je. Být fanouškem Sparty je poslední tři sezony fakt utrpení. Nějak nevím, jak z toho všeho ven, přijde mi, že se vše točí v nějakém bludném kruhu. Když už není titul v lize, tak aspoň ještě v tom roce 2016 přišel úspěch v EL, Ščasný k tomu přispěl to ano, ale už tenkrát se mi nelíbilo, jak brečí, že nemá s kým hrát a přitom ani nezná jména dorostenců ve vlastním klubu. Už tenkrát mě to hrozně vadilo a nejhorší je, že ten člověk se tam potichu vrátil a teď to zase povede.

Jako trenér mi až tak nevadí, své schopnosti má, ale na dlouhodobé vedení klubu, případně aby byl sportovním manažerem, tak to pak opravdu si Sparta zaslouží být tam, kde je. Vůbec nerozumím tomu, proč tedy přivedl Hapala, aby ho teď vyhodil. Co vlastně chce Sparta hrát a s kým?

Fanouškem jsem asi dvacet let, pořád věřím, že bude lépe. Včera to byla tragédie, zmar a zoufalost. Jenže tohle není problém Hapala, možná to není nějaký špičkový trenér, ale ani žádný tragéd. Spíš mi ho bylo líto, sledovat hráče na hřišti, tohle prostě není Sparta, to je slepenec.

Do tohohle stavu se to vůbec nemělo dostat a cesta ven nebude jednoduchá a vůbec nevěřím, že to zvládne současné vedení. Nechci si hrát na chytrého, ale titul bude až asi klesneme na úplné dno a vše se začne dělat tak, jak by mělo. Bohužel.

OnderCZ

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 16. 05. 18

Návrat nahoru Goto down

Sparta :-( - Stránka 2 Empty Re: Sparta :-(

Příspěvek pro Šotek Sun Jul 29, 2018 10:55 am

To jsem zvědavej, koho Sparta sežene na lavičku? Moc se tam nikomu nechce, dle rozhovorů s Haškem a Jílkem. Asi chápou, že se něco dělá Ve Spartě špatně. A není to jen o trenérech, snad na hřišti hrají hráči a ti mají nemalý podíl na výsledcích. Většinou tvrdím, že je potřeba zvednout mandle hráčům. A po odfláknutém zápasu se Suboticou, by si to většina hráčů plně zasloužila. Tam chybějí pravý srdcaři a můžou za hráče cpát peněz, kolik chtějí-tudy cesta nevede. A na to, aby koupili ty nejlepší placený profíky nemají, A hlavně je potřeba vychovávat svoje hráče. Myslím, že v pohárech opět rychlí konec a v naší lize sice budou hrát vršek, ale titul ani omylem.

Šotek

Poèet pøíspìvkù : 365
Join date : 20. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Sparta :-( - Stránka 2 Empty Re: Sparta :-(

Příspěvek pro Mojiwe Tue Jul 31, 2018 9:52 am

Jak vidíte čtvrteční šance Sparty? Před týdnem jsem po prohře říkal, že je konec, ale díval jsem se na sobotní zápas Subotici proti Bacce a to byla úroveň opravdu (nechci nikoho urazit) ale max. 3 ligy či divize - ty hráči si nenehráli na 5 metrů. Jedinej kdo se chtěl ukázat byl savkovič (ale byl desne pohrkanej). Prostě šílenej fotbal (možná i horší jak Subotica- Sparta). Ale zas je něco jinýho hrát o Evropu - to subotica zas zapne plyn - škoda že tam sparta nedala aspon góla :/ No můj tip je výhra Sparty - ale postup subotica uhlídá Sad

Si řikám, že Sparta s takovýma hráčema a zázemím a fanoušky a stadionem je musí porazit min. 3:0 - ale znáte to Sad Každopádne to hodně odrazí na Sparte - věřím, že pokud prjde přes suboticu tak je to nakopne a to že hodně Smile pokud vypadne z EL - tak to nevím co by se dělo Sad
Mojiwe
Mojiwe

Poèet pøíspìvkù : 208
Join date : 23. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Sparta :-( - Stránka 2 Empty Re: Sparta :-(

Příspěvek pro marcus1 Tue Jul 31, 2018 5:18 pm

Já furt doufám, že Sparta postoupí, i když po tom výsledku v Subotici to vypadá jako hodně těžký úkol. Snad by se to pak ve Spartě uklidnilo - a dobrý tým je potřeba jak v lize, tak v evropských pohárech.

marcus1

Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 14. 12. 17

Návrat nahoru Goto down

Sparta :-( - Stránka 2 Empty Re: Sparta :-(

Příspěvek pro OTASi Wed Aug 01, 2018 4:03 pm

O to horší je fakt, že tenhle tým takto hrozný úrovně si spartu namazal na chleba. Skoro k ničemu ji nepustil. O to větší ostuda. Sparta pro mně téměř bez šance, její žoldáci budou hodně nervózní, vědomi si damoklova meče v podobě obdržený branky, která by rozhodla. Budou přemotivovaný, budou se snažit co nejdřív dát gól, pokud by se to povedlo, šance by byla, ale podle mě, soudě z jejich výkonů, ho nedaj ani za mák. Útočníci neexistujou, to by se musel zase nějak ukopnoit Kanga, ale ten na gól potřebuje 10 střel na tribunu. Takže očekávám bezhlavý sparťanský útočení a následně gól Srbů z brejku, což Spartě zlomí vaz a rozhodne to. V podstatě loňskej rok přes kopírák

OTASi

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Sparta :-( - Stránka 2 Empty Re: Sparta :-(

Příspěvek pro SNL Wed Aug 01, 2018 7:44 pm

Podle sázkových kurzů je to 50:50 co se týče šancí na postup... Já teda nevím - kurz 20 na výhru Subotice??? Vždyť stačí když Sparta dostane gól a bude muset riskovat a dostane druhej - není to moc pravděpodobný, ale 20???
Horší je, že Sparta další 2 předkola nedá ani omylem - rád bych se mýlil
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1163
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

Sparta :-( - Stránka 2 Empty Re: Sparta :-(

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru