Evropské poháry a koeficienty
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3. předkolo LM, EL a KL

+12
callaque
Pietro
f@rth
Ladin
Klaster13
frafont
jadran90
Šotek
opasino
dobeczkowski
SNL
Dan
16 posters

Strana 5 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

3. předkolo LM, EL a KL  - Stránka 5 Empty Re: 3. předkolo LM, EL a KL

Příspěvek pro jadran90 Thu Aug 05, 2021 10:42 pm

Naděje ožila. Plzeň si dokázala, že je dokáže zatlačit a skórovat. Nevěřím, že takovou smůlu můžeme mít dva týdny po sobě. Jen pro zajímavost, celkové skóre našich týmů tento týden: 4:12, střely 54:44. To ukazuje, jak moc jsme se na góly nadřeli a jak lacině nám je soupeři dávali.

jadran90

Poèet pøíspìvkù : 638
Join date : 26. 08. 20

Návrat nahoru Goto down

3. předkolo LM, EL a KL  - Stránka 5 Empty Re: 3. předkolo LM, EL a KL

Příspěvek pro f@rth Thu Aug 05, 2021 10:53 pm

Po tomto týdhnu teda děs běs.
Slavii věřím, že to doma zvládne a pujde dál. Doma je poženou diváci a kvalitu na to mají.

Sparta by mohla uhrát venku aspoň plichtu, ale Monako je jinde, to by museli mít sakra kliku.

Pro Jablonec bude důležtější ten zápas o KL, se Žilinou jsou na tom výkonově podobně, snad to Žilina zvládne a Kazachy vyřadí.

No a Plzeň to "zachránila" na poslední chvíli. Podobně jako Slávka mají výhodu domacího prostředí a kvalitu na jejich straně.
f@rth
f@rth

Poèet pøíspìvkù : 253
Join date : 16. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

3. předkolo LM, EL a KL  - Stránka 5 Empty Re: 3. předkolo LM, EL a KL

Příspěvek pro Šotek Thu Aug 05, 2021 10:53 pm

Pravdu máš Jadran90 a taky tři pentle proti, to je skoro jedna na zápas!?!  Plzeň asi nejlepší výkon v tomto týdnu-sice měli papírově nejslabšího soupeře, ale ti svatí to vůbec nehráli špatně. No nic, snad to příští týden bude lepší?!? S postupy to vypadá bledě, ale musí každý zabrat a posbírat nějaké bodíky.

Šotek

Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 20. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

3. předkolo LM, EL a KL  - Stránka 5 Empty Re: 3. předkolo LM, EL a KL

Příspěvek pro Šotek Thu Aug 05, 2021 11:01 pm

f@rth napsal:Po tomto týdhnu teda děs běs.
Slavii věřím, že to doma zvládne a pujde dál. Doma je poženou diváci a kvalitu na to mají.

Sparta by mohla uhrát venku aspoň plichtu, ale Monako je jinde, to by museli mít sakra kliku.

Pro Jablonec bude důležtější ten zápas o KL, se Žilinou jsou na tom výkonově podobně, snad to Žilina zvládne a Kazachy vyřadí.

No a Plzeň to "zachránila" na poslední chvíli. Podobně jako Slávka mají výhodu domacího prostředí a kvalitu na jejich straně.

Sice jsem tady někde psal, že LM je priorita, ale asi bych v této situaci vyměnil postup Slávie v LM, za postup někoho jiného a bylo by těžké vybrat, zda Jablonce pro jistotu další skupiny, nebo Plzně-protože ta oproti Jablonci už nemá možnost opravy. Těžké, ale to jsou jen hypotézy.  Skutečnost bývá většinou jiná.

Šotek

Poèet pøíspìvkù : 370
Join date : 20. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

3. předkolo LM, EL a KL  - Stránka 5 Empty Re: 3. předkolo LM, EL a KL

Příspěvek pro jadran90 Thu Aug 05, 2021 11:07 pm

Podle mě bychom si měli přestat vybírat skupiny a prostě narovinu si říct, že v této situaci bereme jakékoliv 3. Pořád můžeme skončit jen se Spartou v EL a Slavií v KL.

Co se týká postupů, tak zase trochu skromně říkám, že snad postoupí alespoň Plzeň, protože ta by jinak skončila. Slavii v LM vyloženě vidět nepotřebuju, ale ne že bych ji nepřál.

jadran90

Poèet pøíspìvkù : 638
Join date : 26. 08. 20

Návrat nahoru Goto down

3. předkolo LM, EL a KL  - Stránka 5 Empty Re: 3. předkolo LM, EL a KL

Příspěvek pro Pietro Thu Aug 05, 2021 11:20 pm

Tak tenhle týden to bodově nemohlo bejt horší... V pěti potřebujeme 3 týmy ve skupinách, ale Jablonci s Žilinou/Kostanají fakt nevěřím, Plzeň možná nepřeleze Velšany, případně CSKA/Osijek nejsou vůbec béčka, CSKA dala loni v posledním předkole Basilej. Myslím, že další roky budem asi pořád ve čtyřech, se silnější Spartou (Křéťa bude snad sypat dál) a Slavií (tady záleží, co Číňani) a dvěma do počtu, žádný další finančně silný klub s prachama na poháry tu nevidím, možná Baník. Takže mistr asi do skupin projde, ale ty tři ostatní přes ty předkola KL se budou prokousávat těžko. Příští týden může Sparta i Jablonec prohrát klidně 10:0, potřebujem Slavii a hlavně Plzeň dál. Moc nevěřím, ale budu držet fest palce.

Pietro

Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 26. 10. 20

dobeczkowski and jadran90 like this post

Návrat nahoru Goto down

3. předkolo LM, EL a KL  - Stránka 5 Empty Re: 3. předkolo LM, EL a KL

Příspěvek pro dobeczkowski Thu Aug 05, 2021 11:34 pm

Pořád věřím ve čtyři týmy ve skupině, tak mě Plzeň a příště Jablonec nezklamte Very Happy Plzeň je musí doma mlít od první minuty...

PS: Slovensko palec nahoru za toto kolo

dobeczkowski

Poèet pøíspìvkù : 1344
Join date : 23. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

3. předkolo LM, EL a KL  - Stránka 5 Empty Re: 3. předkolo LM, EL a KL

Příspěvek pro Klaster13 Fri Aug 06, 2021 8:54 am

dobeczkowski napsal:Pořád věřím ve čtyři týmy ve skupině, tak mě Plzeň a příště Jablonec nezklamte Very Happy Plzeň je musí doma mlít od první minuty...

PS: Slovensko palec nahoru za toto kolo

Přeji vám všem ten optimismus, ale jaké jsou skutečné šance po včerejšku?

Jablonec 1%?
Sparta 1%
Plzeň 20% ty jejich namachrovany řeči, že jsou lepší přitom dostali 4 góly, spíš soupeř to pak podcenil.
Slavia, mám obavu, že ten postup taky nezvládne.

Jedna až dvě remízy v příštím kole, dva vypadnou 0,2 do koeficientu. Moc tomu nevěřím.

Klaster13

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 25. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

3. předkolo LM, EL a KL  - Stránka 5 Empty Re: 3. předkolo LM, EL a KL

Příspěvek pro callaque Fri Aug 06, 2021 9:34 am

Klaster13 napsal:
dobeczkowski napsal:Pořád věřím ve čtyři týmy ve skupině, tak mě Plzeň a příště Jablonec nezklamte Very Happy Plzeň je musí doma mlít od první minuty...

PS: Slovensko palec nahoru za toto kolo

Přeji vám všem ten optimismus, ale jaké jsou skutečné šance po včerejšku?

Jablonec 1%?
Sparta 1%
Plzeň 20% ty jejich namachrovany řeči, že jsou lepší přitom dostali 4 góly, spíš soupeř to pak podcenil.
Slavia, mám obavu, že ten postup taky nezvládne.

Jedna až dvě remízy v příštím kole, dva vypadnou 0,2 do koeficientu. Moc tomu nevěřím.

Je to tak. Bohužel.
Jinak tohle kolo jsem čekal např. 1 výhru, 2 remízy a 1 prohru.
Že to budou 4 prohry a každá o 2 góly, tak to jsem opravdu nečekal.

Za mě je nejdůležitější, aby Plzeň přelezla do posledního předkola.
A Jablonec aby pak zvládl Žilinu.
Pořád tajně věřím ve 4 skupiny (historicky poprvé).
I když ty výkony tento týden to byla bída.
Příští týden musí všichni zabrat.

callaque

Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 17. 08. 18

Návrat nahoru Goto down

3. předkolo LM, EL a KL  - Stránka 5 Empty Re: 3. předkolo LM, EL a KL

Příspěvek pro Kickball Fri Aug 06, 2021 9:40 am

Katastrofický týden, ale snad se to ještě otočí, většinou to chodí ve vlnách 🙂 zatímco u Jablonce tu nynější šanci na postup nevidím ani to 1% , proti Žilině to prostě musí být min.50/50. Průměrný slovenský tým prostě nemůže být favoritem nad průměrným českým. Sparta už si své odehrála a za to je jí třeba poděkovat. Zde nic nečekám. Naopak Slavia a zejména Plzeň by ty zápasy měly otočit ve svůj prospěch. Ta Plzeň podle mě utekla hrobníkovi z lopaty a její šanci bych pořád viděl 60/40 v její prospěch. A pokud nedokáže porazit žebříčkově tým ze země z úplného dna min. o 3 góly, žádná škoda, že nepostoupí. Slavia to bude mít těžší, ale tam je naštěstí ta jistota skupiny. Podle mne je tedy pořád reálné mít 3 skupiny. Stěžejní a jediná opravdu důležitá, řekl bych až s otázkou života a smrti, bude ta Plzeň.

Kickball

Poèet pøíspìvkù : 273
Join date : 22. 08. 18

Návrat nahoru Goto down

3. předkolo LM, EL a KL  - Stránka 5 Empty Re: 3. předkolo LM, EL a KL

Příspěvek pro SNL Fri Aug 06, 2021 9:54 am

V předkolech jsme našli nové dno - navíc špatným losem jako minule to nebylo - smůla je, že pak často v těch skupinách i něco uhrajeme.
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1177
Join date : 24. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

3. předkolo LM, EL a KL  - Stránka 5 Empty Re: 3. předkolo LM, EL a KL

Příspěvek pro jadran90 Fri Aug 06, 2021 9:56 am

O Spartě a Jablonci se v odvetě nemusíme bavit, každý bod by byl překvapením. Slavia s Plzní mají doma šanci, ale bude to chtít souhru okolností, štěstí. Navíc není pravda, že stačí výhra o 2 góly, to jsou zase jenom pentle a o těch může Slovácko vyprávět. Všechny výsledky bych teď vyměnil za postup Plzně, ta se mi taky zdá klíčová.

jadran90

Poèet pøíspìvkù : 638
Join date : 26. 08. 20

Návrat nahoru Goto down

3. předkolo LM, EL a KL  - Stránka 5 Empty Re: 3. předkolo LM, EL a KL

Příspěvek pro opasino Fri Aug 06, 2021 10:39 am

Za mě fakt strašný týden, moc jsem od něj nečekal, ale 0 bodů už vůbec. U Sparty a Jablonce jsem čekal remízu, ale prohry mě vůbec nepřekvapily. Že Plzeň nevyhraje jsem také čekal, ale že si nechají dát 4 góly, to je na mě moc, obzvláště když ví, že TNS dá v předchozím kole dohromady 10 gólů. Slávka mě nemile překvapila, bohužel, jak už jsem psal, Madaři jsou z mého pohledu jednoznačně slabší soupeř ne loni Dánové nebo rok předtím Kluž. Navíc Madaři tím že mají dvoubodový náskok, tak to si asi pohlídají, moc postupu nevěřím a to bývám optimista, tipuji šance tak 40%, s přibývajícími minutami to bude křeč. To už více věřím Plzni, tam to je podle mě pořád tak 50 na 50.
opasino
opasino

Poèet pøíspìvkù : 1161
Join date : 23. 11. 17
Location : CZ

Návrat nahoru Goto down

3. předkolo LM, EL a KL  - Stránka 5 Empty Re: 3. předkolo LM, EL a KL

Příspěvek pro dobeczkowski Fri Aug 06, 2021 11:00 am

Já psal čtyři skupiny, ne čtyři postupy... Takže Sparta a Slavia už mají 100%, Jablonec proti Tobol/Čobol vidím určitě na víc než 1% i když favorit asi nebudou, jen o tu Plzeň mám dost strach, ale zatím je to hratelné - jak TNS o dva a víc, tak další kolo...

Klaster13 napsal:
dobeczkowski napsal:Pořád věřím ve čtyři týmy ve skupině, tak mě Plzeň a příště Jablonec nezklamte Very Happy Plzeň je musí doma mlít od první minuty...

PS: Slovensko palec nahoru za toto kolo

Přeji vám všem ten optimismus, ale jaké jsou skutečné šance po včerejšku?

Jablonec 1%?
Sparta 1%
Plzeň 20% ty jejich namachrovany řeči, že jsou lepší přitom dostali 4 góly, spíš soupeř to pak podcenil.
Slavia, mám obavu, že ten postup taky nezvládne.

Jedna až dvě remízy v příštím kole, dva vypadnou 0,2 do koeficientu. Moc tomu nevěřím.

dobeczkowski

Poèet pøíspìvkù : 1344
Join date : 23. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

3. předkolo LM, EL a KL  - Stránka 5 Empty Re: 3. předkolo LM, EL a KL

Příspěvek pro SNL Fri Aug 06, 2021 11:04 am

Ta plíseň by to ještě mohla, ale v dalším kole už jim nevěřím. Slavia LM hrát asi nebude, ale je to celkem jedno. Nakonec budem mít 2 skupiny, co bude málo na 15., spíš tak abysme se moc nepropadli - a příští rok už ve 4 - tak jedna skupina nejspíš. Prostě rozhodne ta plzeň - jestli to ještě otočí, tak pak by snad jeden z té dvojice plzeň, jablonec mohl - míč je kulatý.
SNL
SNL

Poèet pøíspìvkù : 1177
Join date : 24. 11. 17

jadran90 likes this post

Návrat nahoru Goto down

3. předkolo LM, EL a KL  - Stránka 5 Empty Re: 3. předkolo LM, EL a KL

Příspěvek pro opasino Fri Aug 06, 2021 11:11 am

Ale tak kdyby byly jen 2 skupiny, tak musíme věřit, že aspoň nahrají dost bodů, protože když nebude Slavia v LM, tak by měl být samozřejmý postup do jara a Sparta se trochu zvedá, tak by také něco měla uhrát, klidně bych taky věřil při dobré skupině na postup do jara.
opasino
opasino

Poèet pøíspìvkù : 1161
Join date : 23. 11. 17
Location : CZ

Návrat nahoru Goto down

3. předkolo LM, EL a KL  - Stránka 5 Empty Re: 3. předkolo LM, EL a KL

Příspěvek pro jadran90 Fri Aug 06, 2021 12:04 pm

opasino napsal:Ale tak kdyby byly jen 2 skupiny, tak musíme věřit, že aspoň nahrají dost bodů, protože když nebude Slavia v LM, tak by měl být samozřejmý postup do jara a Sparta se trochu zvedá, tak by také něco měla uhrát, klidně bych taky věřil při dobré skupině na postup do jara.

2 skupiny při dělení 5 by letos bylo málo, to uhraje i spousta zemí které začínaly se 4. Dáni dost možná budou mít 4 skupiny z 5 možných. Taky je třeba vzít v ohled, že přibyla nová soutěž, v které se body budou snáze získávat. Dokonce i marný Jablonec je v ní zatím v 3. koši. Takže to co byl úspěch loni už nemusí být úspěch letos. Pro náš koeficient je potřebný úspěch Plzně nebo Jablonce, pokud teda nedojde na pražské derby ve finále EL/KL. Very Happy

jadran90

Poèet pøíspìvkù : 638
Join date : 26. 08. 20

Návrat nahoru Goto down

3. předkolo LM, EL a KL  - Stránka 5 Empty Re: 3. předkolo LM, EL a KL

Příspěvek pro Kickball Sat Aug 07, 2021 1:28 pm

Když to tak počítám, tak ty dvě skupiny prostě stačit nemůžou, to by fakt muselo být ve finále to derby S no.. a do toho selhání konkurence..každopádně se zatím nemá cenu hroutit, uvidíme po čtvrtém předkole. Ta čistka konkurentů může být opravdu značná a naopak mi fakt pořád můžeme mít 4 skupiny. Co je jasné, že např. takový Kypr, i kdyby měl 3 skupiny, bude vždy v posledním koši a pak se může velmi reálně stát, že i v KL dostane takovou skupinu, že uhraje pěkný hovno. Rijeka by byla taky pravděpodobně jen 3 koš a ty první 2 jsou i v té KL pořád silné..do toho snad vypadne Osijek..Istabulské kluby už také nemají koeficienty, jako dřív..ona i skupina nemusí být automatický přísun bodů, když nevyjde los..bude to zkrátka zajímavé a moc by to chtělo tu Plzeň. Raději si na ni dojedu osobně dohlédnout 😎

Kickball

Poèet pøíspìvkù : 273
Join date : 22. 08. 18

Návrat nahoru Goto down

3. předkolo LM, EL a KL  - Stránka 5 Empty Re: 3. předkolo LM, EL a KL

Příspěvek pro Klaster13 Tue Aug 10, 2021 7:55 pm

Ať mě moc neserou a do 10 minuty přidají druhej a pak pošlou Maďara kam patří... simulanti Maďarský. Se přijeli válet, ale to mi přijde jako špatný nastavení hlavy, tak snad se to potvrdí !

Klaster13

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 25. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

3. předkolo LM, EL a KL  - Stránka 5 Empty Re: 3. předkolo LM, EL a KL

Příspěvek pro dobeczkowski Tue Aug 10, 2021 8:54 pm

váleči maďarští zasraní... Flora škoda, Kluž už to taky sere... aspoň Tiraspol pěkně

dobeczkowski

Poèet pøíspìvkù : 1344
Join date : 23. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

3. předkolo LM, EL a KL  - Stránka 5 Empty Re: 3. předkolo LM, EL a KL

Příspěvek pro jadran90 Tue Aug 10, 2021 9:03 pm

Bylo to hratelné, Maďaři za celý dvojzápas skoro nic nepředvedli. Slavia ze 21 střel jenom 4 na bránu, ale co taky čekat od Tecla a spol. No, příští roky už lehčí cestu do LM mít nebudeme.

A Flora taky naštvala. Už to zase začíná.:-(

jadran90

Poèet pøíspìvkù : 638
Join date : 26. 08. 20

Návrat nahoru Goto down

3. předkolo LM, EL a KL  - Stránka 5 Empty Re: 3. předkolo LM, EL a KL

Příspěvek pro dobeczkowski Tue Aug 10, 2021 9:08 pm

Ludogorets dupem Laughing

dobeczkowski

Poèet pøíspìvkù : 1344
Join date : 23. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

3. předkolo LM, EL a KL  - Stránka 5 Empty Re: 3. předkolo LM, EL a KL

Příspěvek pro Klaster13 Tue Aug 10, 2021 9:09 pm

Musím říct, že to co předved Maďar bylo pro jejich fanouška k zoufání. Nevím, co tam budou dělat. Příští kolo vypadnou a Slavia je doufám dostane do skupiny EL, kde je 2x natře..howk

Klaster13

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 25. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

3. předkolo LM, EL a KL  - Stránka 5 Empty Re: 3. předkolo LM, EL a KL

Příspěvek pro dobeczkowski Tue Aug 10, 2021 9:15 pm

Sparta rip, ale to už asi bylo jasné před začátkem Laughing

Ludogorets pískej konec Shocked

dobeczkowski

Poèet pøíspìvkù : 1344
Join date : 23. 11. 17

Návrat nahoru Goto down

3. předkolo LM, EL a KL  - Stránka 5 Empty Re: 3. předkolo LM, EL a KL

Příspěvek pro Kickball Tue Aug 10, 2021 9:24 pm

Ludogorec výborně! Doufám, že i na úkor koeficientu postoupí Záhřeb. Hrát s ním o skupinu LM mi přijde fakt dost brutální. Přece jen pro Slavii by i z hlediska prestiže byla určitě mnohem lepší EL než KL. Navíc v LM je asi jediná šance, že na Záhřeb nebudem v pohárech čumět ještě někdy v dubnu 2022..

Kickball

Poèet pøíspìvkù : 273
Join date : 22. 08. 18

Návrat nahoru Goto down

3. předkolo LM, EL a KL  - Stránka 5 Empty Re: 3. předkolo LM, EL a KL

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru